Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mennyire zavar, ha a kapcsolatban a férfi cukkol, vagy csipkelődik?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy ha közben tudjátok, hogy nagyon szeret, és nincs semmi baja veletek, nem aláz ezzel, csak időnként mond ilyeneket is.

Nem feltétlenül a külsőre mondja ezt, és nem primitív, vagy sértő módon, hanem inkább humorral, de mindig tudva, hogy hol a határ, nem bántó szándékkal.


2016. jan. 7. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg csak így csinálja, ahogy írtad (szóval viccesen és nem bántó módon), akkor még tetszik is
2016. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így leírva nem zavar, de szituációfüggő, tényleg attól függ, mivel cukkol. De nem vagyok túl sok mindenre olyan érzékeny.
2016. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is bosszant néha :) de én szeretem, néha kifejezetten tetszik. Csak legyek jó passzban.
2016. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, szóval nem az a cél, hogy a nő rosszul néz ki, vagy idétlen, és ezen vihog. Vagy például hogy nem ízlik amit főzött, és ezen röhög, szóval nem ilyenekre gondolok, mert ez megalázó. Inkább ilyen kamu-bunyókra, mint a macskáknál, amikor inkább pimaszkodás (oda-vissza), és nem sértegetés a cél, hanem mondjuk egy ölelés a vége, hogy az egész csak játék volt. :)
2016. jan. 7. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Szerintem nem sértő vagy szerinte? Mivel ez eleve szubjektív dolog. A csipkelődéssel nincs semmi baj, nem kell sótlannak lenni, de ha szólok, hogy zavar, akkor fejezze be, ne pedig pic*ogjon, hogy "jajj, nem érted a viccet"...
2016. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem aranyos és akkor szuper ha kölcsönös.:)
2016. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább cukkol, mint cuckold...
2016. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán tudom, hogy pontosan mire gondolsz, egy szintig nem zavar, még aranyosnak is találom, de van az a határ, meg mennyiség, ahonnan már eléggé vágyölő.
2016. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Helyzet adja, nehéz példát mondani.


Nem csesztetésről, vagy szivatásról van szó. És nem is folyamatos idétlen, hülye viccekről. (pl nem primitív kétértelmű megjegyzések, és idétlen vihogás. Az ilyet én sem bírom.)

2016. jan. 7. 13:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mindennapos dolog, és imádom.

Rengeteget nevetünk ilyen dolgokon. Ha nem lenne, hiányozna.

2016. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!