Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Annyira fúra.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Annyira fúra.

Figyelt kérdés

Sziasztok, elégé csipkelődős szekálós fajta vagyok. Néha van olyan hogy magától, elkezd sírni de tökre kis apróságokon. Ilyenkor azt mondja hogy őt nem érti meg senki sem stb... (Inkább akkor ilyen ha megjön neki.) Folyton kérdezgeti, tőlem és mástól is hogy miért nem viszem ide oda. Például ha megyek el, haverokhoz kicsit piálni akkor az a baja hogy nem viszem el. Pedig 1 évben ha egyszer el megyek. Szerinte, a barátaimat elő térbe helyezem vele szemben. Pedig ez nem igaz! Nagyon ritkán találkozom a barátaimat, sokszor van hogy nem megyek el, a barátaimmal csak hogy a barátnőmmel legyek.


Ha mondjuk szolok neki, hogy jó lenne ha tanulgatna azért főzni. Azt válaszolja, hogy neki nem kell mert ő tud főzni. Hogy miért szólom le őt... Nem az a célom hogy leszóljam, mert nem szóltam le. Csak nagyon szépen szóltam neki.


Olyanokat is szokott mondani, hogy engem csak ő ért meg. Senki és semmi nem szeret és nem tud szeretni engem úgy ahogy ő. Szerinte más nő szemét, csak ő az egyetlen aki, szeret engem tiszta szívből.


Sokszor kérem meg pl.: kapcsold le a villanyt légyszíves vagy hozzál nekem vizet. Vidd ki ezt, csinálj rendet a szobádba, pakold el a ruháidat stb... Szóval szerinte csicskáztatom...


Mindenre azt mondja, hogy nem egy nőnek kell stb...



2016. febr. 8. 18:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindig együtt vagyunk. Ami nem baj ne értsétek félre... Szinte mindent együtt csinálunk. Bárhova megyek mindig jön velem. Nekem csak az a egyetlen egy ki kapcsolódás ha kicsit elmegyek haverokhoz. Mert mint írtam mindent együtt csinálunk. Nagyon ritkán de volt már hogy ilyenkor, is ott volt velem.
2016. febr. 8. 18:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Szoval,neki nem kell kikaocsolodni,csak dolgozon,fözön,moson .takaritson,a barátaiddal jobban kikapcsolodsz akkor mert nem viszed elnagadtol,biztis nen akar folyton ott lenni o sem,neki is kene kikapcsolodnia ,takán szégyeled?
2016. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy tudd főzni.vagy te talán jobban tudod,hogy ö tudd fözni.
2016. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
27%
Utolsó, a mássalhangzó kettőződésről hallottál már?
2016. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztis,hogy tudd fözni,vagy te jobban tudod,hogy tude fozni,mibt saját maga
2016. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2,3,5 te aztán nagy IQ betyár vagy.

Mi a kérdés egyébként? Lehet azért ilyen, mert nem pont úgy van, ahogy leírtad. Lehet, hogy amire te azt mondod, hogy nem piszkálás, az igazából nagyon is annak hangzik. Beszéld meg inkább vele, mert lehet csak te nem veszed észre, és ő meg téged lát a rossznak. Esetleg túl komolyan veszi ha viccelődsz stb.

Pl. én is ha szarkasztikus vagyok, viccelődni próbálok mindenki le*@sz, mert milyen hülye vagyok már, és minden poénom után úgy kell mondanom, hogy csak vicc volt.

2016. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fish1 ***** válasza:

Nekem furcsa lenne, ha a párom olyanokat mondana, hogy rakjak rendet a szobámban, meg pakoljam el a ruháimat. Olyan érzésem lenne, mintha 6 évesnek nézne, én viszont az egyenrangú kapcsolatot szeretem.

Az is furcsa, hogy csak ő ért meg, és más nem tudna úgy szeretni téged, mint ő. Ez meg valahogy olyan mártír viselkedésnek tűnik nekem.

Szerintem beszéljetek ezekről, és akkor jó esetben nem lesz gond belőle.

2016. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
folyton csavarogsz
2016. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem veszed eszre hogy te vagy a fura ilyeneket irni
2016. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
orulj neki h folyton egyutt vagyok veled
2016. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!