Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nem tudom megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem tudom megérteni a nöket. Minden nö ilyen fura?

Figyelt kérdés

Volt egy nö akivel alakúlhatott volna valami.

Koncerten találkoztunk pàrszor.

Egyszer Facebookon megérdezte kialakulhat-e valami szivesen járna velem.

Azután 1 hétig nem tudtam facén lenni.

Azóta 1-szer beszéltünk.De semmi azóta.

Egyszer akar valamit egyszer nem?


2015. dec. 8. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hú hát ilyen nekem is volt , na nem mondta így szó szerint , csak célozgatott, de mindenesetre ő nyomult jobban , aztán egyszer csak hirtelen behúzta a kéziféket. És vége lett a dolognak. előfordul az ilyen, de ha még beszélő viszonyban vagytok akkor mért nem mondod neki hogy bejön neked és szívesen járnál vele?
2015. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azóta egyszer beszéltünk.

ö volt olyan lelkes.most meg nem.söt nagyon nem.

2015. dec. 8. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóltál neki, hogy nem fogtok 1 hétig beszélni? Tudtad előre/váratlan helyzet volt? Mit mondtál neki, amikor megint elkezdtetek beszélni?

Szerintem minden nő reakciója nagyban függ attól, hogy hogyan kezeled a helyzetet..:)

2015. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remek,akkor most képzeld magad a helyébe:


Egyszer facebookon megkérdeztem tőle, alakulhatna-e valami köztünk, szívesen járnék vele. De eltűnt egy időre, gondolom egyértelmű válasz :-(

Most mással írogatunk egymásnak. Beszéltem még vele egyszer, de semmi azóta. Minden férfi ilyen fura?

2015. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 hétig semmit életjelet nem adtál. Nekem ez elég egyértelmű lepattintás lenne, mégis meddig várjon szerencsétlen nő? Most már neked kell teperned.
2015. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a fura, en is lepattintottalak volna ha egy hetig le se szrsz.

20/L

2015. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elöre de utána mondtam neki mimiért volt.
2015. dec. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!