Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, hogyha egy foglalt nő próbálkozik nálam, akkor minden további nélkül belemegyek?

Figyelt kérdés

Sőt, hajlamos vagyok semmibe venni a párját, mintha kb. nem is létezne. Tudom, ez aljas dolog, de úgy gondolom nem az én problémám, ha a csaj hajlik afelé, hogy megcsalósdit játsszon, akkor ott alapból bajok vannak a kapcsolatban. Itt hozzátenném, magamtól sosem kezdenék ki ilyen nővel.

Eddig négyszer voltam szerető, és nem bántam meg.


2016. febr. 9. 13:02
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Nyilván az ő baja is, de ehhez két ember kell, egyikőtök se különb a másiknál lol.
2016. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem túl etikus, de megértem ha kihasználod a helyzeted. Most papolhatnék erkölcsről, de minek. Én se vagyok jó ember, ha találok egy tárcát tele pénzel a névjegyet kidobom belőle a retekbe és a pénzt elrakom, mert csóró vagyok. Tudom, hogy nem helyes, de mégis... mert kell. gondolom ebben vagy Te is, csak más területeten (én nem vállanám ezt amit te írsz).
2016. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem éppen normális, persze valahol igazad van, de szerintem ez is ugyanolyan undorító viselkedés.
2016. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De téged ilyenkor nem zavar hogy tulajdonképpen a csaj téged is megcsal a párjával?
2016. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4: kicsit sem, ezért írtam, hogy kb. levegőnek nézem azt az embert. Amúgy ezekbe a nőkbe sosem tudnék szerelmes lenni, így végképp nem érdekel, hogy engem is "megcsal".
2016. febr. 9. 13:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Először azt olvastam, hogy "fogatlan nő"... :D Mondom mi a franc? :D
2016. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az lenne a nem normális, ha nem mennél bele haver. Ne röhögtess, mert mindjár' tarkón váglak:-) Ekkora hülyeséget kérdezni...
2016. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7: elég sokan erkölcstelennek tartják rajtad kívül.
2016. febr. 9. 13:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem 'normális' szerintem. Lehet, hogy az a gerinctelenebb, aki megcsalja a párját, de az se sokkal különb aki ennek tudatában belemegy egy ilyen kapcsolatba. De a kérdésed láttán szerintem csak hencegni jöttél ide, kár hogy ez nem olyan dolog, amivel lehet. Bárki lehet szerető, de majd akkor megérted, ha megfordul a helyzet.
2016. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként vagyok hasonló.

Van egy saját normám, és ami abba belefér, az belefér akkor is, ha tudom, nem mindenki szerint helyes. Ez persze mindig helyzetfüggő.


Pl. mikor egyszeri alkalomról volt szó, és tudtam, hogy úgysem látom a másikat többé az életben, akkor belefért a csók is, és úgy voltam, ahogy te, hogy én szabad vagyok, ha a férfi nem tiszteli ennyire a feleségét valamiért, a legyen a feleség baja (meg hát úgysem tudja meg, nem bántja, viszont a házasságukban úgyis lehet ennél nagyobb baj is) Ebbe belejátszott az is, hogy sokszor férfiak csak utólag közölték, hogy van párjuk:(, és először rettentő rosszul éreztem magam, aztán lassan "hozzáedződtem":S


Amikor meg rendszeresen találkoztam valakivel, akkor semmi fizikai kontakt nem fért bele, de a találkozásokba belementem, noha gondoltam, hogy a feleségnek nem tetszene, hogy a férje mennyire bizalmasan beszél velem, és tudom, hogy sokan ezt is megcsalásnak tekintik. Én viszont úgy gondolom, a házasság nem jelentheti azt, hogy többé nem szabad ellenkező nemű emberrel szóba állni / barátkozni, ezért ez nekem belefért. Meg röhejesnek is tartottam volna, hogy egy felnőtt férfinak előírjam, hogy mit tegyen / ne tegyen, amíg engem nem bánt vele és engem nem használ ki. Szóval tiszta volt a lelkiismeretem, mert a kapcsolataimban én is megadtam a párjaimnak ezt a fajta szabadságot, ami nekem ugyan alap, de tudom, nem mindenkinek az.

2016. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!