Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a srácok, hogy minden normális lánynak van barátja ill. a lányok meg azt, hogy az összes normális srác foglalt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a mondat első fele igaz is.
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert kb. így van. a kivétel pedig fellelhetetlen.
2012. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem :(
2012. aug. 30. 15:49
 4/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
26%
Minden normális lánynak BUNKÓ barátja van. Így pontos. A normális srácok pedig nem foglaltak, pont ez szokott a gond lenni.
2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát akkor mondjuk úgy ha neked úgy jobb, hogy a legtöbb normális lánynak van
2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A normális szép lányoknak sajna a legtöbbjüknek van barátja...,legalábbis eddig ezt tapasztaltam:( 24F
2012. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom így. Én úgy gondolom, hogy a környezetemben gyökerek vannak, a normális pasik pedig valahol Üzbegisztánban. :)
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

hát mert hülyék.

ha nincs csajod / pasid annak biztos van vmi oka és nem az h jaj a világ szr [persze szr de nem ez az ok]

GYIKen sírás megy cselekvés kevésbé ez van :)

2012. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A normális, intelligens, szép lányok csoportját gazdagítanám. Akinek nincs barátja. Sőt, legutóbb is velem szakítottak, nem becsült meg az illető.

És miért nincs barátom most? Mert nem jövök össze akárkivel, nekem egy kapcsolat nem unaloműzés, én társként viselkedek és őszintén tudok szeretni valakit, de ehhez ezt ki kell érdemelni ,látnom kell, hogy valakit tényleg érdeklek és megbízhatok benne. Addig meg élem a saját életemet, építgetem a jövőm.

Szóval ez az állítás nem igaz. Annyiban igen, hogy az ilyen lányok könnyebben találhatnak párt, mert sokan észreveszik őket.

22/L

2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!