Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vonzalom kialakulhat olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalom kialakulhat olyan ember felé, akit már évek óta ismerünk, de eddig nem vonzott?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyesmi az első találkozásnál eldől, vagy van vagy nincs?
2016. febr. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
velem előfordult már.
2016. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges. Én pont ebben a helyzetben voltam, nem fogott meg se külsőleg, se belsőseg a srác első találkozáskor anno. Aztán úgy hozta a sors, hogy egyre többet beszélgettünk, és lám, tele van olyan csodálatos belső tulajdonságokkal, hogy menthetetlenül megszeretem. :))
2016. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok Nőtől halottam már ilyet, de férfitől még nem.

Férfiként úgy látom, hogy ha egy Nő bejön, akkor ezt jelzem felé, még ha esetleg kapcsolatba is van. Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy mindketten kapcsolatban vagyunk és amiatt nem kezdeményezünk, de ilyenkor is hamar kiderül, hogy kölcsönös a vonzalom.

38F

2016. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen. Sőt, inkább ez a gyakoribb nálam.
2016. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha adott egy semleges közeg, és nem társkeresés a cél, pl. iskola, munkahely, és egyébként jó az összhang, egyik sem kerüli a másikat, és max. annyi akadályozza meg őket, hogy egykük éppen kapcsolatban van, illetve ritkán tudnak találkozni, akkor lehet.
2016. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként lehetséges, ha jobban megismerjük az illető nőt, és a személyisége megfog. Nőként csak akkor, ha a férfi külseje nagyot változik előnyére.
2016. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!