Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomonkövetett aktivitás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomonkövetett aktivitás? Miért? Megsértődött?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel nem úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük (az Ő hibájából). Én eléggé haragszom rá sok dolog miatt ettől függetlenül is... Nem beszélünk cirka egy hónapja, mégis követi a facebook és viber aktivitásomat. Miért?

Kiraktam tegnap viberre egy képet, ez állt rajta: "Azt hittem páncélos lovag.De kiderült, hogy csak egy alufóliába csomagolt gyökér." Ahogy kiraktam, kilépett az alkalmazásból. Másnap láttam, hogy törölte is a programot, mert megjelent az ikon, az xyz csatlakozott a viber alkalmazáshoz.... :D Most nem azért, de miért nézegetheti a profilomat? Mi értelme ennek egy pasi szemszögéből? Ennyire megsértődött a képre? Nem tudhatta, hogy neki szólt... :D



2016. febr. 9. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem értek ehhez, de miért ne nézegethetné a profilodat, akár szakítás után is?

A kiírásod meg eléggé sértő volt, nem szép, hogy kiteregeted a szennyest, és nyilvánvaló, hogy róla van szó, hacsak nem jártál mostanában egyszerre több pasival is.

2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mert nem szakítottunk, mivel össze sem jöttünk az Ő baromságai miatt!!! eltelt egy hónap, miből gondolja, hogy nekem nem lehetett már más az életemben mondjuk?
2016. febr. 9. 17:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nézegeti, amiért te is az övét...hisz honnan tudnád mindezt? :D
2016. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor kétszer is ellenőrizni szoktam a kategóriát, de megint csalódtam. Igen, ez még mindig a "felnőtt párkapcsolatok" téma.
2016. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a mai fiatalok az online eszközökkel élnek....ennyit a felnőtt párkapcsolatokról :D a világ megváltozott :D
2016. febr. 9. 18:00
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Arra próbáltam célozni, igaz csak nagyon finoman és távolról, hogy elég gyerekes dolog a viberen meg a facebookon figyelni egymást meg "üzengetni" ilyen félig nyíltan. (És aztán minderről még a GYK-n kérdezgetni.)


Én is fiatal vagyok, én is használom a közösségi oldalakat, arra, amire valók: kapcsolattartásra ismerősökkel, csoportokkal.

2016. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az online eszközökkel is lehet ÉRTELMESEN élni... barátnőm mesélte, hogy a 12 éves fia rendszeresen ki-be lépeget Viberről az osztálytársak zrikálásai miatt. Még a 12 éveseknél is necces, de felnőtteknél...
2016. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy "online eszközökkel élsz", hanem, hogy gyerekes vagy.

Egyébként meg jó hülyén írtad le, hogy mi a helyzet, mert csak annyit írtál, hogy nem "úgy" alakultak a dolgok. Ebből én hogy az anyámba szopjam ki, hogy együtt voltatok-e vagy sem? Meg az 1 hónapot sem írtad. Legközelebb ne legyél már ennyire béna!

2016. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

tudom, hogy arra próbáltál.

de neki ez a szintje.

én meg fogalmazzunk úgy, lealacsonyodtam most hozzá.

amikor összezörrentünk én egy kávé melletti megbeszélést ajánlottam, amit visszautasított, mert bevolt épp kattanva.

többször nem ajánlottam a lehetőséget, mostmeg nézeget.....

2016. febr. 9. 18:06
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj, pár év, és túl leszel ezen a korszakon.
2016. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!