Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves nőként, mások számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nőként, mások számára ez kiábranditó és undort keltő?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többszőr állmodom hogy kèt fèrfival vagyok szexuálisan együtt ès nagyon èlvezem ezt a valojaban meg nem törtènt ábrandot.Kiabrándító,undort keltő ,hogy ennyi idősen èbred bennem fel a kíváncsiság e tèren?Nagyon beteges dolog lenne ha 1* kibróbálnám vajon igazaból milyen?
2016. febr. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy... Egy csomóan ennél 10x betegebb ábrándokat kergetnek.
2016. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok ebben semmi elítélendőt.

35 évesen szexuális életed csúcsán vagy és a szexuális fantáziálás illetve bizonyos dolgok utáni kíváncsiság nem korhoz köthető.

Ha találsz olyan férfiakat akik nem önzőek és rád is figyelnek közben, majd közösen juttok el a csúcsra, akkor csak bátorítani tudlak erre!

Azért olyan szempontokat figyelj, hogy egyedülállóakat vegyél bele a buliba. :)

2016. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LazyJones ***** válasza:
100%
Vársz itt 20 percet, és zsinórban lesz erre jelentkező. A nemi vágyaid pedig a te dolgod, amíg törvényt nem sértesz vele, így nem kellene foglalkoznod azzal, ki mit gondol. Én nem szeretném, ha párom, vagy a leendő párom ilyesmikkel próbálkozna, de ez egyéni, szubjektív vélemény.
2016. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy lennék az egyik... :) De még csak egyedül voltam 35 éves nővel, a többes szex pedig nem igazán vonz.


(21)

2016. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem undorító, hová gondsz :-) Sok nő a 30-as éveiben érik be igazán szexuálisan. Ez teljesen természetes ! Ès nincs abban semmi rossz ha két férfival akarod ! Ki ne akarná kipróbálni két pasival ? Ja, és a " te korodban "... Nem vagy öreg, de még középkorú sem... Egy felnőtt nő vagy, ennyi... Igen, manapság , aki elmúlt 20 èves már középkorú meg öreg meg milf... Ma 16tól 18ig tart a nő... De az ilyen pedofil szutykokra mégcsak rá se nézz ;-)
2016. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ú, nekem is ez a vágyam. Bár én még csak 20 vagyok.
2016. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy 35 éves nőnél inkább az a ritka, ha még nem volt ilyenben része.
2016. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb haverommal egyszer partiba vágtunk egy 50 es vadmacskát, mi is élveztük, meg ő is nagyon... semmi undorító nincs benne, a szex a legtermészetesebb dolog a világon... persze csak ha nem megcsalás van a dologban, vagy ha valami pasit akarsz megalázni azzal, hogy több faszival csalod egyszerre... na az undorító lenne.


Az viszont beteges volt és kiábrándító, mikor haverom mellényúlt és véletlenül rámarkolt a zacsimra...

2016. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!