Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív férfiak mi jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív férfiak mi jár ilyenkor a fejetekben?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, bár az én érzéseim korántsem barátiak, és régóta tartanak. Ő tudja ezt. /Nem mászok rá, vagy ilyesmi, és nincs senkije/. Nemrégen elég rossz időszakon mentem keresztül, extra figyelmet kaptam. Általában mindent megbeszélünk. Néha azt érzem, úgy látom, hogy ő is mélyebben érez, néha azt, hogy a lehető legnagyobb távolságot akarja tartani. Lépni nem lép felém, én sem őfelé. Viszont mikor felajánlottam, hogy szakítsuk meg egymással a kapcsolatot,/nem haragra gondoltam/, azt meg nem akarta. Nem értem a dolgot, vélemények?
2016. febr. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
tudod a barátzóna dolog fiúknál pont ugyan úgy működik mint csajoknál... vannak csajok, akik szépek, okosak, nagyon jól elvagyok velük, sőt még azt is megkockáztatom, hogy bizonyos módon szeretem... de annyira a barátzónámban van, hogy számomra ő nem is nő... de mivel nagyon jó barát, nyilván nem szeretném vele önszántamból megszakítani a kapcsolatot.. még akkor sem, ha valószínűleg szerelmes belém.
2016. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a " barátzóna" nem az én világom, ès tudom, hogy az övé sem. Mindketten erősen szelektàljuk kiben bízunk meg. Maximálisan azt hiszem, csak egymásban. Nem huszonévesek vagyunk, nagy társasággal. Azonban azzal egyetértek,hogy mint barát, nem akar elveszíteni.
2016. febr. 11. 19:24
 3/5 omba ***** válasza:

Fene tudja, én konzervatív férfi vagyok, de nehezen tudom elképzelni a helyzetet.

Nem rámászós korban vagyok, meg stílusban sem, de én úgy gondolom, ha egy kapcsolat idáig eljutott, akkor annak nyilván van valami értelme.

Sőt, ha belegondolok, életem 3 komolynak bizonyult kapcsolata is mind így kezdődött.

Abból, hogy a kapcsolat megszakítását is felvetetted gondolhatta, hogy valami nem OK nálad - azt nem kérdezte meg, hogy mi?

2016. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudunk mi egymásról mindent, pontosan tudta miért javasoltam a kapcsolat megszakítását /ami hatalmas fájdalom lett volna nekem is/. Most is azt érzem,hogy nem vagyok közömbös neki.Lehet, hogy a barátság fontosabb, és ezt nem akarja kockáztatni.
2016. febr. 13. 17:45
 5/5 omba ***** válasza:

A barátság attól nem múlik el.

Ha eléggé ismeritek egymást, mint ahogy írod, akkor nyilvánvalóan nem valami párkeresési kamu az a barátság, tehát nem változna meg.

2016. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!