Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha egy fiú aki udvarol nektek nagyon féltékeny tipus? Gondolom lehet megfordulna a fejetekben az hogy ha most féltékenykedik akkor mi lesz akkor ha együtt leszünk.

Figyelt kérdés
Udvarol neked de más most féltékenykedik rád, vagyis megszabja hogy kivel barátkozhatol és hogy merre mész ki szórakozni és kivel.
2015. dec. 5. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki udvarol nekem, akkor ő akar valamit, hát tegyen a kedvemre és ne várjon el tőlem semmit, ne szabjon meg nekem semmit. Ha nem tetszik neki, amit magamtól csinálok, akkor udvaroljon másnak.
2015. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális dolog, hagyd a francba. Hát mi az, hogy megszabja hogy kivel barátkozhatsz?
2015. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

de még mennyire, ne akarja senki megszabni, hogy kivel barátkozok vagy mit csináljak

ha nem adok rá semmi okot, akkor ne féltékenykedjen (főleg ne ennyire)

van egy határ és nekem ez már nem férne bele

2015. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz ha együtt lesztek. Szabadulj meg töle minél hamarabb. Ez az ember nem szeret téged, viszont súlyos önbizalomhiánnyal küzd. Ha már az udvarlási szakaszban kimutatja a foga fehérjét, akkor inkább lépj le de gyorsan!!! Volt ilyen pasival dolgom, tudom mit beszélek.
2015. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jönnék össze ilyennel. A bizalmatlanság és durva önbizalomhiány nagyon kiábrándító a férfiakban. Márpedig beteges féltékenykedés esetén mind a kettő fennáll. Sajnos valószínűleg ő sem lelne bennem társra, mivel nekem csak fiú barátaim vannak szinte és csak férfiakkal dolgozom együtt így fájhatna a feje egész nap.
2015. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyennél kivágtam volna a francba. Önálló felnőtt ember vagyok nekem senki nem parancsolgat és nem szabhatja meg hova megyek és hova nem, (más persze ha rendőr utasít, vagy a törvények betartása miatt szükséges). Az voszont nem magánszemélyek kapcsolata.


Ha egy pasi ilyen, az nem tisztel. Alsóbbrendünek, irányítanivalónak tart aki/ami az ő tulajdona. Innen már nincs messze a tettlegesség. És mivel az ilyenek önbecsülése vagy nagyon alacsony vagy az egekben van, te nem jöhetsz ki jól.


Amennyiben ragaszkodsz a szabadságodhoz és az önbecsülésedhez felejtsd el, méghozzá gyorsan. Egy normális kapcsolat nem ilyen. Pár éve vagyok együtt a párommal, mindíg mondom hova megyek, de neki eszébe nem jutna eltiltani vagy parancsolgatni. Ismeri a barátaim (bár igaz, zömmel lányok) és nem féltékeny.

2015. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ott azon nyomban be is fejeznék vele mindenféle kapcsolatot.Még akkor is, ha amúgy nagyon vonzó lenne.A féltékenységről tulajdonképpen lehetetlen leszoktatni őket, tönkreteszi a kapcsolatot és később egészen elfajulhat akár tettlegességig is a dolog.Egészen megszállottá válhat.Nekem szerencsére nem volt ilyen pasim, de nem is szeretnék.Idegrohamot kapnék ha álladóan figyelne, nyomozna, számonkérne a nagy semmiért, mert bevallom, baromi lusta vagyok pasizni, szóval ha már egyszer találnék olyat, aki megtetszik, biztos, hogy nem keresnék másikat.Szóval feleslegesen aggódna.Viszont ezzel épp azt érné el, hogy őt is rövid úton kirúgnám.
2015. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:
100%

Azon nyomban elküldeném. Ez az ember birtokolni akar, uralkodni feletted, bezárni a 4 fal közé, irányítani. Pokollá tenné az életedet rövid időn belül, ha hagyod. Azt se engedné, hogy szóba állj akár férfi ismerősöddel, lehet, hogy még egy rokonra is féltékeny lenne. Ezen kívül minden másodperceddel el kellene számolnod.

Menekülj, amíg nem késő! :)

2015. dec. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megszabja??


Hidd el, ha összejönnétek, az ő általa kidobott barátaidnak még az utcán sem köszönhetsz, különben megfenyeget, hogy elhagy...

2015. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nők teszik önbizalomhiányossá, és később féltékennyé a férfiakat, (tisztelet a kivételnek). csak gondoljatok bele... egészséges normálisan nevelt férfi akit nem tettek tönkre lelkileg bizonyos nők, azok nem féltékenykednek.
2015. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!