Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti hogy állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti hogy állnátok egy pasihoz akivel egy este jól elvoltatok de józanon sokkal visszafogottabb? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda meg minden, a mindennapokban mégis nagyon kevés az önbizalmam kevés a barátom és nem vagyok kezdeményező típus. Haverokkal szoktam járni inni ahol megjön az önbizalmam és általában tudok is ismerkedni. A helyzet hogy megtetszett egy 19 éves csaj én 23 vagyok egyébként és nagyon elvoltunk. Ismerkedtünk persze bevoltam csiccsentve. Kiderült hogy a bátyja odajár suliba ahova én és ő népszerű gyerek szóval úgy lát engem mint egy zárkózott visszahúzódó fiút aki egyetemen gyakran egyedül van. Ti ezek után ismerkednétek velem? Ha a bátyja azt mondaná, hogy tök ellentéte vagyok az ittas énemnek.


Egyébként ne arra gondoljatok hogy mocsok részeg vagyok mert az tényleg gáz, csak pár pohártól jobban megy ennyi. Kort írjatok.


2016. febr. 9. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

nem járnék veled, mert pasi vagyok...

ne rinyálj, légy férfi.

30/f

2016. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Egy normális ember az alapján ítél meg amilyennek megismer, és ha tetszel neki, nem egy vélemény fogja befolyásolni h más milyennek lát.

Bár én speciel utálom a rágörcsölős embereket - nyugi. Azért tessél neki aki vagy ne azért aki nem, akkor úgysem működne a dolog hosszútávon.

2016. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!