Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki már itt találta meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, aki már itt találta meg élete párját, illetve jött már innen össze valakivel? Mennyire voltak ezek tartós kapcsolatok? F

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnőm volt innen és egy alkalmi szexpartnerem.


Mindegyikkel vége lett, első exemmel még fennáll a beszélőviszony, lehet összefutunk egy sörre majd valamikor.

Az alkalmival úgy volt, hogy megmarad az ismeretség, már testiség nélkül (kb. 2 éve ismertem meg itt), de mikor láttam, hogy 1-2 héttel később reagál már azokra amiket írok neki, töröltem mert nem láttam értelmét tovább erőlködni.

Második exemet tiltottam mindenhol és vele nem is kívánok beszélni többet.


Dióhéjban ennyi. Nem azt mondom, hogy itt nem lehet párt találni, kb. ugyanolyan mint bárhol máshol.

2016. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

húha, jaguár mindjárt mesél neked ezt-azt :D

egyébként innen egy csajjal jöttem össze, nem volt életem párja mert csak egy évig tartott, de abban az egy évben jól éreztük magunkat egymással :)

2016. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondom én :"DD
2016. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy rövid párkapcsolatom lett innen és egy sok éve tartó barátság.
2016. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult. Hiba volt.
2016. febr. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajta vagyok az ügyön,de sajnos kisvárosból nehéz találni közeli barátnőt. :)
2016. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a fővárosiak szerencsésebb helyzetben vannak. Tudatosan ugyan nem keresek itt társat, de elég sok helyen olvastam, hogy volt, akinek összejött, ezért gondoltam én is megpróbálkozok vele. Egy jó barátot már szereztem. :)
2016. febr. 10. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan kapcsolat nem lett belőle, de egy jó barátot sikerült szereznem innen.:)
2016. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!