Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor "illik" lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor "illik" lefeküdni valakivel?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam, talán mert hülye a kérdés is, mivel nyilván nincs egy szabványos idő erre, de mégis ha huszonévesek összejönnek, randizgatnak, nagyjából hány találkozás, hány randi után normális, ha szeretkeznek? Mikor nem tűnik a lány könnyen kaphatónak?

Én egyébként a jelenlegi srácot 2-3 hónapja ismertem meg, két hete találkoztunk először, majd még egyszer, és most lesz a 3. randi. Nem áll szándékomban lefeküdni vele még, ő sem úgy viselkedik, mint aki csak erre törekszik, szóval nem emiatt ettem fel a kérdést, csak úgy érdekelne, hogy egy mienkhez hasonló kapcsolat vagy leendő (komoly) kapcsolat esetén ti mit tartotok normálisnak?


2016. jan. 20. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs szabvány. Amikor mindketten készek vagytok rá. Akkor meg már egyikőtök sem filózik, hogy nehogy könnyen kaphatónak találja a másik. :-)
2016. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Amikor úgy érzitek.
2016. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jójó, tudom, nincs szabály erre - írtam is. Na de mégis, ti mit gondolnátok olyan átlag normál időnek?
2016. jan. 20. 18:14
 4/10 anonim válasza:
Szerintem huszonévesek esetében már nem annyira mérvadó ez a dolog. Felnőttek vagytok, ha lefekszel vele a harmadik randin, lefekszel, ha később, hát később.
2016. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez sem annyira fontos de hány évesek vagytok?
2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor le vagy maradva, ismerősömék 3 hónapja vannak együtt és a lányka már 2 hónapos terhes.
2016. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

ÚR ISTEN!

Házasságon belül!!!!

2016. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...


Felnőtt embereknél ez tényleg nem így működik.


Én pl. a vőlegényemmel megismerkedtem májusban, júniusban meg lefeküdtünk egymással. Közben nem volt egy randink sem. Rendszeresen találkoztunk, mert egy helyen sportolunk, kerülgettük egymást, de randink egy sem volt.


Úgy fogalmaznék: egymásnak estünk. Azóta együtt vagyunk és nyáron lesz az esküvőnk. Annyira biztos nem tart riban.nak...


A 3. randi pedig szinte már közhelyesen szexrandi szóval nyugodtan lefekhetsz vele, ha úgy alakul. Ha meg nem úgy, akkor majd máskor.

2016. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg a pártól függ. Én egyébként a korai szex híve vagyok, a párommal az első randi már így indult. De ő is így gondolkozik.

Egy mélyen vallásos pasi szemében viszont az se normális, ha fél év után szexeltek az esküvő előtt.


Szerintem akkor jársz jól, ha úgy csinálod, amikor neked megfelelő, mert úgyis olyan partner kell az embernek, aki hasonlóképp gondolkozik.

2016. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a valaki is benne van mondjuk
2016. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!