Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek én tv-t, mikrót, wifit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek én tv-t, mikrót, wifit?

Figyelt kérdés
A barátom a férfi, kezdjük itt. Mikor oda költöztem hozzá, sivár, üres, rideg volt a lakása, már akkor is hiányoltam a mikrót. Múltkor az egyik barátja kérdezte, van-e wifink, nagyot nézett hogy nincs. Mindig ő nézi a tv-t, mondtam jó lenne egy a hálóba, ahol én nézhetném, mondta, vegyek egyet. Mondtam jó lenne ha lenne wifi, mert nem mindent tudok mobilon elintézni, és sokat kell fizetnem a mobilnetért is, ő is szokott netezni. Mondta, köttessem be, és fizessem ki. Mondtam a mikrót is neki, nagy segítség lenne több dologban is, de ne, mert az sugároz, ő úgyse használná. Fizessem ki, akkor lehet. Erre felhoztam neki, nem közösbe kellene fizetni? Azt mondta nem, ő nem szereti ezeket a dolgokat és úgysem használná őket.
2016. febr. 10. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ki ez ,te??? saul fia? :))) menekülj el tőle.
2016. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt igaza van, mert neki nem kell, nem akar erre költeni.

Másrészt meg, ha megvennéd úgy is használná.

A wifit még jelszóval védheted, de a többi cuccot nem tudnád előle eldugni.

Vedd meg és ha használni kezdi, mond meg, hogy akkor a felét adja ide.

2016. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Máshol használja ezeket, szóval ezért nem értem miért mondja azt, hogy ne legyenek. Tudom azt is, hogy ő is használná, és nem értem miért ellenkezik ennyire? Pl. a szüleinél van wifi, haza jár és ott netezik meg ilyenek.
2016. febr. 10. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
A wifi sugároz... Ezen behaltam. :D Ha tudnák a wifitől rettegő "agyoniskolázottak", hogy amikor az utcán elsétálnak, wifi routerek tucatjának hatókörébe lépnek be, s ki, szerintem valamennyien öngyilkosok lennének olyasmiket motyogva az orruk alatt, hogy "gonosz háttérhatalom, gonosz Illuminati, gonosz zsidók, gonosz Federal Reserve, gonosz USA". :D Mellesleg ha tanultak volna némi általános iskolai fizikát, akkor tisztában lennének azzal, hogy e pillanatban is bombázza őket például a kozmikus háttérsugárzás. No meg azzal is, hogy a napból érkező UV-B sugárzás hatványozottan károsabb, mint holmi kósza wifi-jelek. Nálam a wifi-parázók ilyen fanatikus chemtrail-rettegők kategóriája. :D Van is egy ilyen szomszédom, na belőle fél perc is elég.
2016. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki én is. Aztán ő meg hogy a wifi és a mikró sugároz, ezért inkább mobilnet van, lábasban melegít...
2016. febr. 10. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég tiszta a szitu - ő nem akarja ezeket megvenni, mert nincs rá szüksége. Ha neked kell plusz egy TV, mikró ill. wifi, akkor vedd meg a szükséges dolgokat, ezek akkor is a te tulajdonod lesznek, ha esetleg valamikor szétmennétek, csak tartsd meg róla a számlát. Ha meg mégis elkezdené használni, én ugyan nem sajnálnám a barátomtól, ill. nem kérném, hogy fizessen bele, basszus ha együtt élünk, úgyis mindent használunk mindketten, miért is sajnálnám tőle?


Én egy jobb porszívót, szendvicssütőt és turmixgépet vettem a múltkor (oké, jóval kisebb tétel, de az elv hasonló), eszembe se jutott megkérni, hogy beleadjon, pedig ő is használja természetesen. Őszintén szólva én nem igazán értem a filléreskedést egy kapcsolatban.. De ha pl TV-t vennék (elméletben, ugyanis azt nem vennék, 15 éve nem néztem TV-t, nem is tervezem) akkor sem fizettetném ki vele.. De nyilván ez nem egyoldalú. Ő például vett nekünk egy új ágyat nemrég, használom minden nap, mégse kérte el az ára felét, sőt, ha bármit vesz közös használatra, nem fogadja el tőlem a pénzt akkor sem, ha felajánlom (ez fordítva is így van). Külön kasszán vagyunk, a lakbért, számlákat stb. felesben fizetjük, de nem garasoskodunk egymással, ha összenézzük a dolgokat kb ugyanannyit költünk egymásra és a lakásra is. Akkor vannak bajok, ha nincs meg az egyensúly, és mindig csak az egyik fél tesz bele, szerintem, de ezt könnyen észre lehet venni, ráadásul általában nem csak az anyagiakban mutatkozik meg.


Amúgy Interenetek egyáltalán nincs, vagy csak routert kell venni? Mert azt mondjuk nem értem, hogy ez ellen miért ellenkezik, még csak nem is olyan hű de drága dolog..

2016. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A tv drága, a mikrót én megvenném, mert aránylag olcsó.

Nincsen internet nálunk, pedig smart tv van.

Ha a szüleihez megy azonnal gépezik és a mobiljával rácsatlakozik a routerre.

Azt mondta folyton azon lógnék, de nem értem miért mondta ezt.

2016. febr. 10. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:

A batárod egy idióta és elhiheted, ha megveszed és használni kezdi, akkor sem fog beleadni egy fillért sem! Egyszerűen suta agyú!


Egyébként pedig tök mindegy, hogy együtt vagy egyedül használnád-e, ha együtt éltek és együtt terveztek, akkor nem csak olyasmire kell költeni, ami az egyik félnek jó, hanem mindenre közösen. Ennyi erővel ne vegyen semmi olyan kaját, amit csak te szeretsz, vagy ne vegyetek külön tusfürdőt és lehetne sorolni... Ez a hozzáállás baromság, a fickó tuti nem százas!

2016. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igy is ugy szokott vasarolni hogy amit o szeret es ami neki jo.
2016. febr. 10. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:
khm....zsidó.
2016. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!