Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban alakul ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban alakul ki a nők "végleges akarata"?

Figyelt kérdés

Elég hülyén fogalmaztam, de nem tudom, hogyan lehetne jobban. A lényeg, hogy van egy lány, 1,5 éve folyamatosan beszélünk, és ő már nagyon régóta többet akarna. Én olyan vagyok, hogy olyan kapcsolatokhoz nincs kedvem, amikről biztosan tudom, hogy nincs jövőjük. Nem azt mondom, hogy azonnal el akarok venni valakit, hanem akiről tudom, hogy zsákutca, arra nem pazarlok időt, energiát, pénzt.


Ez a lány nekem is tetszik igazából, csak nagyon fiatal. Attól "félek", hogy még ha minden tökéletes is lenne, később abból lesz baj, hogy ő nem élte ki magát.


Témaváltás: fodrászom igen pletykás, egyszer (nem tudom miért, de elmesélte), hogy a szülei elváltak 15 év után, mert az anyja 16 volt, mikor összejöttek, és neki kimaradt a bulizás, ismerkedés, míg a férjének ezek megvoltak, mert ő idősebb volt, ezeken átesett.


Na pont ettől tartok én is, hogy én idősebb vagyok (23), a lány pedig fiatal (17).


Tudom, túlkombinálom, hülye vagyok.


Na szóval. Van valakinek valamilyen tapasztalata, vagy ismerőse, akinek volt/van hasonló helyzetben? Hogy járt? Mi lett a vége? Hülyeségen gondolkozok, vagy van alapja az "aggodalmamnak"?


2016. febr. 10. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a sírban fiam...
2016. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 17 evesek meg gyerekek, hosszu tavu kapcsoltra alatalban a 30 koruliek kepesek. Na persze van aki agyilag 12 marad nyugidjas korara is.

Egyaltalan, felnott parkapcsolatot hogy akarsz olyannal akit varhatoan a szulei fognak eltaratni a kovetkezo 5-10 evben?

2016. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:

Elég hülyén fogalmaztál... bocs.

Nem a családi minta, meg nem a "kiélés" miatt (te voltál már két nővel? kecskével?) - de egy 17 éves nagyon fiatal az életre szóló döntésekhez.

Azt nem értem, hogy te meg akkor nem is csinálsz semmit, míg nem biztos a "3 pontos" dobás? Hát...

Nem tartom pazarlásnak, ha van egy pár szép éved egy téged szerető nővel, de hát az az én vélekedésem.

2016. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem itt is találni számtalan olyan kérdést, amiben arról van szó, hogy a "kislány" idővel felcseperedik, kinyílik a csipája és neki áll kicsapongó életet élni.

de nem kell messzire menni, az én környezetemben is van ilyen, ahol idősebb fiúk kis éretlen tini csajokkal összejönnek, aztán pár év múlva mikor elmúlik a szerelem a csaj lelép mert megunta a banánt.

az ilyen kapcsolatoknak általában rövid a kifutási ideje, régen lehet más volt de manapság már ennél jóval idősebb korosztály sem mindig tervez hosszútávra.

tehát ennek jegyében szűrném össze a levet a csajjal, járjatok de semmi komoly előre tervezgetést ne csináljatok.

2016. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen személyiségfüggő, meg függ a pár "egymásra találásától" is. Én 16 évesen ismertem meg azt, akivel a sírig együtt akarok lenni, és egyáltalán soha nem fordult meg a fejemben, hogy "kiéljem magam", meg hogy bármiről is lemaradnék. De tényleg van olyan, aki emiatt lép ki egy kapcsolatból. Kockázat van benne, de mindenben van. Ha eléggé vonzódtok egymáshoz, akkor érdemes kockáztatni, ha nem, akkor nem.
2016. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 kíváncsi lennék hány éves vagy, 18-19? :)
2016. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös: "Ön nem nyert" - 18/19 + 15:))
2016. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!