Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akivel lefekudtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel lefekudtunk parszor jol elvoltunk es egy ideje nem keres hogy talalkozzunk szerintetek miert?

Figyelt kérdés
Jol elvoltunk de az utobbi heten nem keresett en irtam neki arra is alig reagalt semmi olyan nem tortent ami ezt magyarazna most lapatra kerultem akkor?

2016. febr. 10. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyit akart, párszor megdugni.
2016. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkufircolt párszor és most rádunt...ez van....
2016. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az az elonye a prostiknak hogy minden heten ujhoz mehetsz ha elegedetlen vagy vele.
2016. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Minek keresne? Egyelőre megvolt, amit akart, majd ha ùjra fel akar hûzni, hívni fog.
2016. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szexelni volt eszed, de hogy rájöjj a keserű igazságra, arra már nem futotta a buksidnak igaz?

szerintem te is tudod a választ, ezért felesleges volt kérdést kiírni.

2016. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom ,de csak kihasznált.Legközelebb ne légy ilyen naiv ,várj minél többet a szexszel.Rengeteg ilyen van.
2016. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Túl hamar adtad oda neki.

Ha pasival kezdesz döntsd el időben mit akarsz tőle.Ha csak szexet akkor szexelj,de ne csodálkozz ha vége.Ha komolyabban érdekel,eszedbe se jusson egy ideig lefeküdni vele.

2016. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!