Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha olyan jelentéktelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha olyan jelentéktelen munkája lenne a párotoknak amihez konkrétan semmi ész nem kell?

Figyelt kérdés
pl ellenőr lenne :/
2016. febr. 10. 20:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Nem zavarna, lényeg hogy dolgozik.
2016. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2016. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem igen mert a közmunkásokra bukom
2016. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
k*rvából lesz a legjobb feleség
2016. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Inkább az zavar, ha nincs munkája és nem is keres. (sajnos volt ilyen pasim...dolgozni snassz volt, de kijelentette, hogy ő csirkemell helyett pulykamellet kéne, és disznóhús helyett marhát...persze, én meg BIRKA vagyok)
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
milyen? BKK?
2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezek a munkák a legnehezebbek. Ezeket nem lehet úgy szeretni, mint amikor egy olyan helyen vagy, ahol van egy kis kihívás, szükség van a kreativitásra, ráadásul senkitől nem kapnak nagyobb megbecsülést.

Szerintem egyébként bizonyos szalagmunkákon kívül minden máshoz kell ész (és a szalagmunkák egy jó részéhez is, arról nem is beszélve, hogy nagyon sok ember nem bírja a monotóniát, brutál lefárasztja az embert), egy ellenőrnek pl kell hogy legyen megfelelő intelligenciája, h kezelni tudja a különböző, időnként elég szélsőséges helyzeteket.

A férjem sokáig dolgozott egy gyárban gép mellett fizikai munkát, becsültem érte, h ennyit dolgozik a céljaiért.

2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez lenne egyben az életének célja is, akkor nem lenne a párom szerintem...
2016. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zgyzgy ***** válasza:

A jelentéktelen munkával nincs baj.

Ám az ellenőr és rokonai más kategória.

Az ilyen munkakörökhöz rendszerint komplexusokkal küzdő, gyakran aberrált vagy agresszív karakterek köthetők, akik a rájuk ruházott hatalom révén igyekeznek kompenzálni problémáikat.

2016. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen hozzáállást: "jelentéktelen munkája lenne". Ilyen alapon minden fölösleges, még élni is...

Amúgy nem zavarna, mert azt is el kell végezni valakinek.

2016. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!