Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az olyat kedvesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az olyat kedvesen "visszautasítani", aki ki sem nyilvánítja konkrétan, hogy szeretne valamit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék tőled semmit.

A "nem" az sem nem jó, se nem rossz. Csak egy szó.

Semleges, maximum kevésbé örülnek neki ilyen esetben, de azzal hogy használod nem megsérteni akarod az illetőt.

22/F

2015. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor honnan tudod, hogy szeretne valamit?
2015. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
"Ha nem szeretnél semmit azt is vissza fogom utasítani." :P
2015. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én értem a kérdezőt. Szóval nem mondja ki, nem hív nyíltan randira, de félreérthetetlenül úgy viselkedik.
2015. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kering körülöttem, odajön beszélgetni, de semmi olyat nem mond vagy tesz, amire ki lehetne mondani egy konkrét "nem"-et.
2015. szept. 15. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Provokáld és utána mondj nemet ha valami konkrétat mond. Például nagyon kedves valaki vagy de most nem tudnék semmi komolyat elképzelni.
2015. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerős, nekem is akad ilyen, én egyelőre úgy oldottam meg, hogy tartom a távolságot az ilyennel, és csak a minimális beszédre szorítkozom. Ha érdekel valaki és látom, hogy kölcsönös, eddig sem mindig vártam meg, hogy a másik lépjen.
2015. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb ha konkrétan rákérdezel. Velem volt ilyen, hogy tetszett egy lány, de még nem mondtam el neki, csak elhívtam egy kávézóba, ő meg így csípőből visszakérdezett, hogy "Te most akarsz tőlem valamit?!",(itt már egyértelmű volt a nézéséből, h le akar pattintani) hát erre én: "Hja, egy kávét akarok inni veled!", erre a csaj csak úgy rávágta,: "Van barátom!", mire én: "Nekem meg egy csomó barátom van, szóval én nyertem!". Ezen elmosolyodott (de sztem csak kínjában), én meg hozzáfűztem még, hogy "Na mindegy, hagylak", aztán leléptem, és többé nem kerestem a társaságát. Nem különösebben viselt meg a dolog, mert legalább nem hitegetett, rögtön tudtam mi az ábra.
2015. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"még nem mondtam el neki, csak elhívtam egy kávézóba" - Te legalább tettél egy konkrét lépést, ezt már le lehet reagálni.
2015. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi ez a viselkedés a részéről.
2015. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!