Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azzal vádol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azzal vádol, hogy nekem bejön a testvére. Pedig ez nem igaz. Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Random előhozza nekem a testvérét beszélgetésnél, hogy biztos tetszik nekem, meg vele járnék inkább. Nekem ez rohadt kellemetlen. Olyanokról beszélgetünk, hogy hova menjünk a hétvégén, mikor találkozzunk legközelebb pl., és nagyon sokszor említi meg a testvérét ilyenkor.

Amikor náluk találkozok a barátommal, akkor a testvére mindig olyan gyanúsan méreget, volt amikor fapofával a szemembe nézett és sokáig tartotta a szemkontaktust, èn meg csak néztem, hogy neki meg mi baja van velem, és mindig nézeget amikor elvonulok mellette. :S

Engem nem érdekel a tesója, a barátommal jàrok mert őt szeretem, őt választottam.

Ti értitek ezt a viselkedést a barátom és a tesója részéről? Mert lehet nekem majd kiszúrja a szemem, de nem veszem észre, hogy itt mi zajlik, és miért vagyok megvádolva.


2016. febr. 10. 20:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve milyen viselkedéssel válthattam ezt ki? Csináltam valami rosszat?
2016. febr. 10. 20:54
 2/11 A kérdező kommentje:
Barátomat már kérdeztem erről és csak terekte a szót.
2016. febr. 10. 20:55
 3/11 A kérdező kommentje:
*terelte
2016. febr. 10. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy a barátod tesójának lehet bejössz, és ez köztük nyílt titok, ez frusztrálja a barátodat, és benned is azt látja, hogy tetszik neked a testvére, hiába nem így van. Ha tényleg tetszel a testvérének, elég undorító ember lehet.
2016. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te tetszel inkább a testvérének, a leírás alapján ezt gondolom.

A barátod féltékeny, ez tiszta sor, de nem tudom, miért nyüstöl ezzel téged. Az egyik legkevésbé korrekt dolog szerintem, amikor valakinek azt kell bizonygatnia, hogy mit NEM követett el. Ocsmány dolog, hogy ezzel vádol.

2016. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Féltékeny a barátod,megérthetnéd őt is
2016. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Okot adsz rá
2016. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátod?

Na és a tesója?

2016. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Nem rémlik, hogy okot adtam volna rá. Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 10. 22:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy bármi is az igazság, elfogott a gyomorgörcs. Szerintem az a legtisztább, ha elkerüljük egymást. Így a barátom se lesz féltékeny, és nem leszek megvádolható sem.
2016. febr. 10. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!