Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen semmi pasitapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen semmi pasitapasztalatom nincs. Ez probléma?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt barátom. Neten próbáltak ismerkedni velem srácok, de igazából egyik sem fogott meg annyira, hogy randizzak is vele. Nagyanyám 6 unokája közül már csak nekem nincs párom, amivel mindig elő is hozakodik. Unom már hallgatni.Csak azért, hogy legyen valakim, nem akarok összejönni valakivel. Az igényeim szerintem normálisak: neten vissza sem írok olyannak, aki nem ír helyesen (ezt nem a kisebb hibákra értem,hanem például ha valaki abszolút nem használ írásjeleket, és 15 percembe telik, míg rájövök mit akart); a tőlem magasabb és testesebb pasikat szeretem, nem vonzódom a vékony testalkatúakhoz; valamint 5 év minimum legyen köztünk a férfi javára. Én nem vagyok szép, ezt tudom, talán ezért sem kellettem még igazán senkinek. De hiszem, hogy egyszer talán eljön az én emberem.

Néha elgondolkodom azon, hogy bennem van-e a hiba. Tényleg semmi tapasztalatom, sem kézfogás, sem flörtölés, csókról és egyébről meg ne is beszéljünk. Nagymamám szerint válogatós vagyok. Le kellene adjak az igényeimből? vagy nem ezen mulik a dolog?


2016. febr. 11. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy szép, és ilyeneket vársz el? :DDDDDD

Akkor első alkalommal szex, seggbőlszájba,stb. alap dolgok neked ugye??

Mert ha nem tudod a küllemed kompenzálni az ágyban meg a konyhában akkor imádkozz inkább mindennap.

2016. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, itt egész más a probléma.
2016. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aztán miért feltétel, hogy minimum 5 évvel idősebb legyen? :D
2016. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg 23 éves vagyok, és még semmilyen tapasztalatom nem volt nőkkel... :D Most jobban érzed magad?
2016. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Először nézz tükörbe és vázold fel magadnak milyen vagy és személyiségre is. HA teljesebb képet alkottál magadról, lehet leálsz a válogatásról. Ott lehet a baj, hogy jobbat szeretnél magadnál, amikor te sem vagy egy főnyeremény.
2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Engem nem zavar, ha a csúnya lányoknak nagyok az igényei, mert tőlem úgyse kapják meg. Még ha semmi elvárásod nem lenne, akkor sem érnék hozzá egy csúnya lányhoz, amikor annyi szép is van akiknek jó vagyok.
2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Természetes, hogy minden csaj elvan szállva magától. Túl sok volt a valóvilág, vagy az éjjel nappal bukarest, vagy túl sokat barbiztatok gyerekként. Én is válogatok, de nálam az sem jöhet szóba, ha valakinek csak egy érettségije van. Ez a 2. rosta amin át kell esnie egy nem ronda lánynak.
2016. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Evergrey ***** válasza:

Azért nem kéne szétszedni a kérdezőt szerintem, nehogy már annyi igénye se lehessen valakinek, hogy idősebb és magasabb legyen a párja, meg tudjon helyesen írni... Csak azért mert leírta magáról, hogy nem tartja magát szépnek, még nem kell rugdosni.

Ami téged illet kérdező: Ezek nyilván csak a legalapvetőbb igényeid, ezeknek nyilván megfeleltek többen is azok közül, akik végül mégsem fogtak meg annyira. Szóval tisztázd magadban az igényeidet, és céltudatosan keress tovább.

2016. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

a nagymamát most tegyük el a szekrénybe egy időre.

nem a nagymama élete, hanem a tiéd.

az öregek amúgy is hajlamosak túl reagálni az ilyet, mivel más társadalmi normák között szocializálódtak.

akkoriban 16-17 évesen már szültek a lányok (manapság az ilyen csajok el vannak könyvelve ordas ribizlinek, de ez már egy másik téma) és a férfi kinézete, illetve intelligenciája annyira nem volt lényeg mint manapság.

szóval a mamát hagyjuk, nem az ő élete.

mindenképp a saját elvárásaidnak akarj megfelelni, mert az ilyen "kényszerkapcsolatoknak" max. a filmekben lesz jó vége, a valóságban meg csak csalódás és szenvedés az egész.

én azt ajánlom, ne neten ismerkedj, inkább élőben és akkor azonnal érezni fogod hogy van e értelme belebonyolódni a sráccal egy komolyabb kapcsolatba.

2016. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Megèrtem én 7-es, hogy neked diplomàs csaj kell, csak az az egy probléma van, hogy a helyesìràsod neked is hagy némi kivànnivalòt maga utân... De sebaj.

Kérdező, az is lehet, hogy mégiscsak nagyok az igényeid, csak Te nem veszed észre...

2016. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!