Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen semmi pasitapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen semmi pasitapasztalatom nincs. Ez probléma?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt barátom. Neten próbáltak ismerkedni velem srácok, de igazából egyik sem fogott meg annyira, hogy randizzak is vele. Nagyanyám 6 unokája közül már csak nekem nincs párom, amivel mindig elő is hozakodik. Unom már hallgatni.Csak azért, hogy legyen valakim, nem akarok összejönni valakivel. Az igényeim szerintem normálisak: neten vissza sem írok olyannak, aki nem ír helyesen (ezt nem a kisebb hibákra értem,hanem például ha valaki abszolút nem használ írásjeleket, és 15 percembe telik, míg rájövök mit akart); a tőlem magasabb és testesebb pasikat szeretem, nem vonzódom a vékony testalkatúakhoz; valamint 5 év minimum legyen köztünk a férfi javára. Én nem vagyok szép, ezt tudom, talán ezért sem kellettem még igazán senkinek. De hiszem, hogy egyszer talán eljön az én emberem.

Néha elgondolkodom azon, hogy bennem van-e a hiba. Tényleg semmi tapasztalatom, sem kézfogás, sem flörtölés, csókról és egyébről meg ne is beszéljünk. Nagymamám szerint válogatós vagyok. Le kellene adjak az igényeimből? vagy nem ezen mulik a dolog?


2016. febr. 11. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ezek tök alap igényeknek tűntek számomra, nem értem, h miért vannak ki páran, még ha full ronda a csaj, akkor is ez nem nagy dolog, bár az 5 évet nem értem, ha annyit írsz, h idősebb legyen azt legalább félig értem. :)
2016. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
10es! az érettségi, az nem diploma! Valamint a nénikéd sem írta ki helyesen, hogy retardált vagy, mégsem osztottam le. Sajnálom, hogy ennyire zavar téged egy teljesen magán vélemény. Tudod, akinek nem inge, nem veszi magára! Sajnálom, hogy iskolázatlan vagy, de le se sz@rlak bocsi!
2016. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szegény! "elvan szàllva", stb...

Nem a véleményed zavar, korlàtoltkàm, hisz le sem tojom.

De neked nem elég egy érettségizett làny, miközben te sem tudsz írni?

Jajj, kit érdekel a véleményed? Èn nem vettem magamra, csak feltűnt 1-2 hibàcska, és neked ilyen magas igényeid vannak?...

2016. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetemre jársz? Képet mutathatnál!
2016. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim között az 5 évvel idősebbek már komolyabbak, nem gyerekesek. Ezért írtam az 5 évet...persze nem ez lesz a feltétel, ha minden más stimmel. Egyetemre járok, két szakon tanulok. Viszont képet nem küldök. Az első válaszolónak üzenném, hogy téved, ha ezt feltételezi. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. febr. 11. 19:30
 16/18 anonim ***** válasza:
Lofuttyot komolyabbak a 25 evesek. Csak az a helyzet, hogy saccra kineztel kozuluk mar egy hapsit, aztan rola abrandozol, es o - vagy hasonlo szamodra a minimum. Gondolom mar egzisztenciaja is legyen , igaz e? Persze te rosszul nezel ki, szinte biztosra veszem, hogy nem is sportolsz, mert hat 'milyen az mar' teged 'igy' kellene szeretni. Bezzeg te frankon felallitod az elvaraslistad. amihez a te korosztalyodbeli sracok egytol egyig kevesek. Remelem mar vilagos itt a csajoknak, hogy miert van kiakadva par huszoneves srac itt gykn? Itt van ez a csunyacska csaj, es frankon azt kepzeli, hogy annak ellenere, hogy o a kisujjat nem mozgatja annak erdekeben, hogy jo parti legyen egy ferfi szamara, kapasbol elvar x dolgot a 'majdani nagy o-tol' Vicc.
2016. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az a vicc, hogy olyanokat magyarázol bele a dologba, amelyekről szó sem esett. Nem említettem az egzisztenciát, nem véletlenül. Tudom mi az a nélkülözés, és tudom, hogy nem pottyan az égből a jólét, és ez nem is várható el egy fiatal férfitől. Aztán a külsőségek. Annyi az elvárásom, hogy ne legyen tőlem alacsonyabb, mivel én is elég alacsony vagyok. Honnan tudod, hogy nem sportolok, ezt hogyan olvastad ki a sorok közül? S ha így is lenne, akkor azt a pasitól sem várnám el, mert ahogy írtam, a testesebbeket kedvelem( és itt nem a kigyúrt izomállatokra gondoltam).
2016. febr. 11. 20:08
 18/18 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva,nem probléma.De ha ennyire válogatós vagy,abból később lehetnek gondjaid,senki sem lesz elég jó neked,hanem valami tökéletesnek elképzelt ideált fogsz kergetni.De tökéletes ember nincs.


Legyél kicsit nyitottabb,ne írj le mindenkit egyből,aki nem "teljesít" valamilyen szempontot.Ismerd meg őket jobban,aztán alakulnak majd a dolgok a maguk útján.És ne felejtsd el,hogy te sem vagy hibátlan,így mástól se várd el,hogy az legyen...

20L

2016. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!