Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Ti ezt eltudnátok viselni vagy nem akkora probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor van ugy, hogy mindig ossze vissza beszél.

Mostani szitu pl az hogy reggel irt hogy nagyon beteg nem megy dolgozni fekszik egesz nap. Rá pár orara irja hogy lehet felviszi a tesojat pestre.(60km re lakunk)


De folyamatosan ezt csinalja h egyik nap ezt mondja masik nap azt..


2016. jan. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha eltervez valamit, aztán utána változik a terv, meggoldolja magát, vagy épp máshogy alakul a nap, mint ahogy előtte kigondolta.. nincs ez kőbe vésve.


Amíg nem az én káromra csinálja, addig miért is kellene vele foglalkoznom?

2016. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom, hogy most kamuzik vagy sem..

lehet a melóhelyén azt kamuzta beteg, hogy ne kelljen mennie dolgozni mert dolga van a tesójával, aztán már alapból neked is azt kamuzta hogy beteg, így le van tudva minden.

az ilyen notórius hazudozás előbb utóbb úgyis kiderül.

mondjuk aki hazudozik abban megbízni sem lehet, de ennyi infó kevés ahhoz hogy bárkiről bármit is állítsunk.

2016. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tenyleg beteg! Mar tegnapi is az volt.

Csak azt nem ertem hogy nekem miert mondja h egesz nap pihen mert szarul erzi magat.

Utana meg h bocs felugrok pestre.

Nekem olyan kiszamithatatlan.

2016. jan. 20. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem ertem hogy nekem miert mondja h egesz nap pihen mert szarul erzi magat.

Utana meg h bocs felugrok pestre. "


Reggel rosszul volt, azt hitte ki se tud kelni az ágyból, majd mégis jobban lett. Mi ebben a probléma? Meg különben is, miért is kell előre tudnod, számon tartanod a napja összes lépését?

2016. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát most az a szitu,hogy te találkozni akartál volna vele,de ő beteget jelentetett,de mégsem annyira,hogy ne utazzon el Pestre?


Hát,ha te állandóan "találkozni akaró" típus vagy,akkor érthető,hogy neki más programja is van,de ha a találkozóitok ritkák,akkor nem,akkor menekül.


Mennyire gyakran vagytok együtt?

2016. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem talalkozni akartam, dolgozom.

Nem hisztiztem neki soha ezek miatt, csak erdekesnek talaltam. Es kivancsi voltam a ti velemenyetekre is.

Egyebkent meg o is elvarja tolem h mindenrol beszamoljak. Ugy mindenrol, hova megyek, kivel. Ilyen alap dolog.

Igazábol nem is elvárja hanem nálunk ez alap dolog hogy beszámolunk egymásnak. Ki mit csinal.

Nem tiltok meg neki semmit. Nem vagyok olyan fajta.

2016. jan. 20. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Így már más,akkor kiszámíthatatlannak tűnik.Ha ő is mindenről elszámoltat,megnézném,ha te is hasonló dolgokat csinálnál,mit szólna.
2016. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

reggel kábán félhullának érezte magát akkor írta, hogy nem dolgozik, fekszik


de aztán beszélt a tesójával aki életet lehelt belé, vagy rábeszélte egy pesti útra


mi ebben a hihetetlen.

ha inden apró betűben azt keresed, hogy mikor hazudik, nem lesz ez hosszútávú kapcsolat az biztos

2016. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szórakozik
2016. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!