Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg gond, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond, hogy a barátom mellett nem akarok "úgy" megismerni senkit?

Figyelt kérdés
Ha próbálkoznak nálam, mindig leszögezem az elején, hogy barátom van és csak haverkodás/barátkozás jöhet szóba. Ezen a legtöbb pasi megsértődik, és volt több olyan is, aki azt mondta, hogy nyitottabbnak kellene lennem. Egy olyan is volt, aki még le is hordott rendesen. Azt állította, hogy ha valaki nagyon akar, akkor jobb tud lenni, mint a barátom, és elhódít mellőle, felesleges játszani az eszem. Mondom, nekem senki sem jobb nála, meg sem közelíti nálam senki. Azt mondta, hogy bunkó vagyok és gondoljak vissza erre, amikor vége lesz a kapcsolatomnak egyszer, és nem kellek már senkinek, úgyis csak addig oszthatom az igét magas lóról, ameddig itt van mellettem a "pasim". Kissé lefagytam, hogy mégis mi ez, ezt most tényleg azért kaptam, mert szeretem a barátom, ő a legjobb, és nem nyitok mások felé?

2016. febr. 12. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, miért foglalkozol ilyen sz..r beszólásokkal? A férfiúi hiúságukat és egójukat próbálják azáltal még a visszautasításod után növelni, hogy elhintik benned az ilyen szövegek magját. És igen, valamelyik célt ért, mert ezen gondolkodol, agyalsz rajta, ahelyett, hogy lesz..rnád az egészet.

Az ilyen szövegeknek semmi értelmük nincs, csak hát, ha nekik rossz, akkor legyen már neked is rossz. Ez a magyar mentalitás, sajnos. :(

2016. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vagy akivel akarsz lenni!

Ezt senki sem kérdőjelezheti meg!

De bunkók mindenütt vannak, és neked nem kell felvenni a kesztyűt, ha valaki provokál! Meg kell tanulni nemet mondani, és bizonyos embereken átnézni, mintha nem s lennének! Küldd el a francba az ilyen barmokat, mielőtt még kifejthetnék a mondanivalójukat!

F/60

2016. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyen levakarhatatlan taplókkal én barátkozni se szeretnék.


Másrészt én nem azzal kezdeném, hogy van barátom. Ebből nekik az jön le, hogy "ha nem lenne, akkor még csak jöhetne, de hát oda vagy kötözve a pasidhoz". És nem az, hogy te, mint önálló ember, nem akarsz ismerkedni. Szóval én rövidebben elintézném, egy "most nem ismerkedek" mondattal.

2016. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

""úgyis csak addig oszthatom az igét magas lóról, ameddig itt van mellettem a "pasim"."


Ez általában igaz is.

Annak ellenére, hogy nyilván a srácok azért akadtak ki, mert nem értik hogy lehet az ő komolyabb irányú érdeklődésüket visszautasítani.

2016. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Azt látom gondnak mint itt annyi kérdésnél hogy nincs meg a kellő határozottság az önálló vélemény felvállalásához egyeseknél Ezáltal az egyén megingathatóvá válik, kételyeket lehet benne ébreszteni ami veszélyes dolog.
2016. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa viselkedés ez a sráctól. Szerintem ne foglalkozz vele, nem érdemes.


Nyilvánvaló, hogy mindig van "jobb", szexibb, sármosabb, kedvesebb, okosabb. De teljesen normális és jó dolog, hogy te biztos vagy a barátodban, és ennek ellenére nem akarsz mást. Nem hiszem, hogy szükséges lenne "nyíltabbnak" lenned.


A srác vagy azért sértődött meg, mert frusztrált, önbizalomhiányos omegahím, vagy csak simán gyökér.

2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyet értek veled kérdező. Boldog párkapcsolatban élek és haverság/barátságon túl nem szeretnék vagy keresek többet. Én boldog vagyok a párommal, számomra ő a tökéletes, miért kéne mást keresnem? Nem érzem h szükségem volna rá, ilyen tapló jellemű emberekkel mint aki pl téged is lehordott meg pláne.

Természetesen nem tudhatjuk hogy a kapcsolatunk meddig tart. Lehet egy életre szól, lehet hogy nem. De ez a lehetőség minden emberi kapcsolatban ott van. Még sem tartok a szekrényben egy pót anyát, egy pót havert, egy pót gyereket, ha a sajátommal problémák adódnának. Persze legyünk nyitottak, kedvesek meg közvetlenek, barátkozzon az ember de itt a pont.


A fentebb említett "követeléseknek" eleget téve meg jönne a r...c vagy szöveg mert a párod mellett másokkal is kavarsz. Na kösz nem.


Kérdező, ne foglalkozz az ilyen emberekkel, hidd el ilyen barátnak se kellene.

2016. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellenének barátnak sem. Debilekkel vagy körülvéve :D
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a te hozzáállásod a helyes. az mellett kell kitartani, akivel szeretitek egymást. a párkapcsolat az nem úgy múködik, hogy folyton keressük a jobb ajánlatot. nyilván van olyan eset is, amikor már tarthatatlan a helyzet (bántalmazás pl.), de amíg ilyen nincs addig az mellett kell kitartani akit szeretsz, akárhány "jobb" is legyen.
2016. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"legtöbb pasi megsértődik, és volt több olyan is, aki azt mondta, hogy nyitottabbnak kellene lennem"

Eddig olvastam.

Legtöbb ember nagyon agy mosott, így degenerált dolgokat gondol.

Remélem így már érthető.

2016. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!