Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok valakivel dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok valakivel dolgozni, akivel flörtöltetek (lent)?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy férfival, akivel némileg túlléptünk az alap, sikeres együttműködést biztosító udvariasságon. A vak is látta, hogy bejövünk egymásnak, aztán mégsem lett az egészből semmi, a meló meg véget ért. Most a főnökömnél tapogatózott a minap egy esetleges nyári közös munkával kapcsolatban. Ha megegyeznek, a főnök tuti rá akar majd beszélni, mert jövök neki eggyel, és az előzőek fényében ez egy igencsak ígéretes melónak ígérkezik, ha összejön. Viszont ha újra látnám, megszakadna a szivem. Nem tudom mit tegyek.

2016. febr. 13. 00:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki?
2016. febr. 13. 02:22
 2/8 anonim ***** válasza:
ez szopás
2016. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem mondod? :D

Sírnom kell. A falat kaparnám. Ha ezek megegyeznek, végem van. Szabadúszóként mondhatnék nemet, de most a büdös p...csa markában vagyok. Tövig fog benyalni a hapsinak, hogy ő szerezze meg a melót.

Vívódok, mert mindennél jobban vágyok rá, hogy lássam, másrészt meg így, hogy távol kerültünk egymástól, könnyebb volt elfogadni, hogy nem lehet köztünk semmi.

2016. febr. 13. 03:35
 4/8 A kérdező kommentje:
:/
2016. febr. 13. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezeld felnőttként a dolgot :) ha nem konkrétan rajtad múlt a dolog anno, miért kellene magad rosszul érezni?!

Van úgy, hogy a próbálkozások ellenére sem jön össze a kapcsolat, de attól még lehet normálisan, 'ismerősként', 'kívülállóként' közeledni valakihez, pláne munka miatt.


Azt nem írtad, hogy pontosan mi volt a probléma, ami miatt nem jött össze, de én is jártam már hasonlóan:

A pasi munkahelyén kerestem az egyik kollégáját, de nem volt bent, ezért tőle kértem infókat - előtte nem is láttam soha. Utána beszéltünk telefonon, leveleztünk munkaügyben, mire egyszer csak randizni hívott. Nem volt senkim, belementem, tök jól éreztünk magunkat együtt, még párszor találkoztunk, de közben mindkettőnknek rengeteg munkája lett - túlórákkal, utazással, stb., és vége is lett. Rá 3-4 hónapra újból munka miatt találkoztunk, és jó ismerősként üdvözöltük egymást, dolgoztunk együtt. Sajnos azóta sem lett folytatás :( pedig egyikünknek sincs kapcsolata), látszik, hogy még nem vagyunk/voltunk közömbösek, de egyikünk sem hozza szóba a dolgot, tesszük a dolgunkat és kész...

Lépj a dolgon túl, és kezeld csak egy régi ismerősként. Ha mégis újból belevágna a dologba, majd jelzi, addig pedig légy nyitott, nehogy emiatt szalaszd el az igazit ;)


N

2016. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az volt a probléma, hogy megnősült. Vagy az, hogy így volt pofája szédíteni. Nem is tudom. Nem csak az a gond, hogy ezt tette, akkor valahogy még túllépek rajta... de... egy kicsit belezúgtam. Na így nem tudom hogy nézzek a szemébe, mintha mi se történt volna.
2016. febr. 14. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, pedig egy komoly kapcsolat, házasság mellett nem is szabadott volna, hogy közelítsen feléd...

Ez esetben akkor tényleg verd ki a fejedből... ha másért nem, csak amiatt, hogy tiszteletben tartod a döntését - esetleg a választott nőt - fordított esetben biztosan neked sem esne jól, ha valaki kezdeményezne a párodnál (még jó, hogy ezek után nem keresett... addig sem kellett volna úgy viselkednie)


Ha nehéz is, próbáld elfelejteni, járj nyitott szemmel, akkor biztosan hamar megtalálod a tényleg neked való, szabad pasit :)

2016. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem keresett, nem is vártam. A főnökasszonyomat viszont felhívta. Túllépnék rajta... csak, édes Istenem, valahogy éljem túl azt az 1-2 hetet.
2016. febr. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!