Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy egy csinosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy csinosabb nőnek ennyire nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos csinos barátnőm. Mikor mutatok pasikat neki szinte egyikre sem mondja hogy ronda vagy nem jön be.

Mutatok neki vékony alacsony kövér stb. pasikat és mindegyikre azt mondja hogy miért nem csúnya szerintem helyes meg nincs vele semmi baj nem tudom mi baj vele. Tényleg ennyire vak lenne ízlésbe


2016. febr. 13. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled van baj nem vele.
2016. febr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt mondja, de biztos, hogy nem jönne össze velük.
2016. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást mondana ? Nem akar megbántani senkit . A külső minden nőnek számit.
2016. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt mindenféle barátja. Volt számomra ronda kövér alacsony és számomra helyes pasi is
2016. febr. 13. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés az undorítóan ronda pasi. Ettől függetlenül nem jönnék össze bármelyikkel.
2016. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm teljesen ilyen, ő egy csinos, alacsony, szép arcú lány, de kocka, és a kocka pasik jönnek be neki :D

Én is ilyen voltam, volt két "pasim" hát egyiket sem nevezném kapcsolatnak, de mindegy, 16 voltam kb, magas, vékony, nagy formás cicikkel, vékony hosszú combokkal, vörös hajjal...És mindkét fiú aki foglalkozott velem csúnyák, igénytelenek voltak, de belül is. :( gondolom önbizalom hiány miatt voltak csak ők. Most helyesebb fiúkra is rá merek nézni, és ők is rám, pedig meghíztam, de már tudom hogy értékes vagyok és nem kell foglalkoznom erőszakos személyekkel :)

2016. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ízlések és pofonok, osztálytársnőim mindig lecsúnyázzák akik nekem tetszenek, de akik nekik tetszenek meg számomra csúnyák.
2016. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!