Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a "felnőtt" pasid kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "felnőtt" pasid kellene tanítanod a szexre mi lenne? Mennyire zavarna ha a pasidnak gyakorlatilag alig lenne tapasztalata a szexben?

Figyelt kérdés

Felnőttekről beszélünk.

Mondjuk legyen a férfi 30 felett.

Mire a felek elérkeznek a szexhez- nem egy éjszakáról beszélünk hanem randizás,kapcsolat fényében nézzük- addigra a nők már úgy is sejtik mi a helyzet.


Na és mi a helyzet ha kiderül, hogy neked kell tanítanod a herceget?



2016. febr. 13. 10:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljutunk odáig, ezen nem fog bukni semmi.
2016. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Hat... Ha olyan lenne a pasi, nagyon megfogna a szemelyisege es nagyon megszeretnem, akkor nem lenne problema, de alapesetben nagyon zavarna
2016. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%
24 vagyok és pont ilyen vagyok, szóval remélem vannak olyan hölgyek akiket ez nem zavar. Viszont azt se szeretném, hogy olyan nő találjon meg aki csak trófeának akar, mert ez a fétise hogy szűzességet vesz el a srácoktól... Főleg, ha idősebb... Belefutottam majdnem egy ilyen pofonba :(
2016. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fel akartalak csípni szüzike :( Mondjuk idős az nem vagyok, de hát majd leszek, valakinek meg az a fétise.
2016. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

#4


ez igazán jó tréfa volt :)

2016. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

Nálam kizáró ok. Kétszer volt dolgom idősebb szűz pasival, mindkettővel megjártam (főleg a másodikkal, aki azt hitte, hogy mivel sétáltunk együtt és szexeltünk, onnantól már járunk is), összekutyulják és bonyolítják a dolgokat. Nem a szex a gond, hanem az érzelmek, túlbonyolítják az életet, ami engem nagyon zavar.

De a tesóm pont az ellentétem, mindegyik barátja szűz volt, amikor összejöttek, neki ez bejön. Nem értem az ízlését, de mindegy is. A lényeg, hogy nem vagyunk egyformák :)

2016. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
29 évesen még semmi tapasztalatom nincs a szexben, de úgy érzem, nem kellene nagyon tanítani. Oda kell figyelni a másikra, ráadásul tudtommal minden nő más, nincs általánosan érvényesíthető képlet, hogy mikor mit csináljon a férfi.
2016. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
legalább pont olyan lesz a pasi amilyen nekem bejön :-DDD
2016. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem akkor nem zavar.


Kb 21 evesen osszejottem egy 20 eves sraccal, nem voltam bele szerelmes es kiderult, h szuz. Nalam ez ugy van, h az ember azzal veszitse el a szuzesseget akivel kolcsonosen szerelmesek egymasba, es mivel nem erztem semmit a srac irant csak azt h jo vele, igy inkabb otthagytam.


Ha nem lett volna szuz akkor lefekudtem volna vele, de mivel tapasztalat h az ember mindig emlekszik az elsore, igy sztem tartogassa annak akivel kolcsonosen szeretik egymast.

2016. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna. Nem vagyok türelmes ember. A szexbe való bevezetés meg elég érzékeny téma, nem akarnám szegény szexhez való hozzáállását hazavágni a saját tökéletlenségem miatt.

De nem is olyan személyiség vagyok aki a bizonytalanabb, magányosabb pasikat vonzza. Nem volt még dolgom szűzzel, és így 30 felé remélem nem is lesz.

2016. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!