Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a "felnőtt" pasid kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "felnőtt" pasid kellene tanítanod a szexre mi lenne? Mennyire zavarna ha a pasidnak gyakorlatilag alig lenne tapasztalata a szexben?

Figyelt kérdés

Felnőttekről beszélünk.

Mondjuk legyen a férfi 30 felett.

Mire a felek elérkeznek a szexhez- nem egy éjszakáról beszélünk hanem randizás,kapcsolat fényében nézzük- addigra a nők már úgy is sejtik mi a helyzet.


Na és mi a helyzet ha kiderül, hogy neked kell tanítanod a herceget?



2016. febr. 13. 10:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha 30feletti a "srác", akkor mit csinált az elmúlt 15évben??? Semmit?? Otthon rázogatta a répát vagy mégis MIT??
2017. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Zavarna. Elég kényes vagyok és nem szeretem mondani, hogy mi nekem a jó, viszont a másik egy téves mozdulatától elmegy az egésztől a kedvem. Ezt nem kívánom egy szűz fiúnak.
2017. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire releváns az én véleményem, mert nekem sincs sok tapasztalatom nőként, szóval kb. "alap szintű tudásom van" :-) Ami szerintem alapvetően mindenkinek kell hogy legyen, ösztönösen, nekem se "tanított" senki semmit. Szóval én úgy volnék vele, hogy nyilván megbeszélnénk, kinek mi a jó, meg hogy jó, de egyébként meg találja fel magát. Az nem zavarna, ha bénázik, vagy ilyenek, csak ne tőlem várja, hogy tanítgassam, mert az számomra kiábrándító lenne :-/
2017. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
31, Semmit!
2017. aug. 9. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!