Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Mért ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Mért ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves lány akivel találkoztam. Ismerkedtünk, de azt mondta hogy szerinte nem lesz több köztünk mind barátság. Ezt 3-4 találkozás után közölte. Távol lakunk egymástól ezért minden nap nem találkoznánk, de ő legalább heti egyszer találkozna velem. Ilyenkor elmegyünk beszélgetünk, legfeljebb eszünk valahol, de semmi több. Ez már 1 ideje így megy. Jelenleg nincs senkivel kapcsolatba, de mind megtudtam van még valaki akivel találkozik. Közöltem a csajjal hogy én többet szeretnék tőle, és azért is találkozok vele. Ő viszont egyértelmű választ nem ad, lehet, talán, ennyit mond. Nekem tetszik ettől még, csak bosszant már egy kicsit. Ha nem akar semmit mért találkozna velem? Viszont ha tőlem akarna valamit akkor mért találkozik közbe mással is? Ha ő nem kérné hogy találkozunk évi egyszer ha összefutnánk.

2016. febr. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez után a lány után csak te futsz, nem meri megmondani hogy, bocs de nem akarok semmit sem tőled.

Ne törődj vele, mert úgysem lesz semmi belőle, főleg ha egy másik sráccal is találkozgat.

Ha egyértelműen nem tudja kimondani, hogy téged akar, akkor hiába jön össze veled idővel, csak húzni fogja a száját, nem lesz beléd igazán szerelmes.

Ezt én így lány fejjel mondom, hogy szerintem ez áll a háttérben.

2016. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Kicsitt nehéz, de lehet benne valami.
2016. febr. 13. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is megmondta neked, hogy nem akar tőled többet, ez így értelmetlen lenne, mert csicskáztatna téged, és miközben te vágyakozol rá, ő mással d.gatná meg magát, de neked nyafogna, ha valami nem menne jól a faszijával. Ha ennyire eltérőek a szándékaitok, akkor nincs értelme folytatni az egészet, saját tapasztalat. Én is sokszor futottam olyan lányok után, akik nem akartak többet tőlem, mert azt hittem, hogy idővel változhat valami, de soha nem alakult ki ezekből semmi. Talán hízeleg neki, hogy körbeugrálod, meg veszel neki kaját, de csak hülyének fog tartani, aztán úgyis másvalakivel megy majd el, ez a szomorú igazság. Nem azért írtam, hogy lehangoljalak, hanem azért, mert szerintem ha a csaj nagyon akarta volna, akkor összejött volna veled, valószínűleg nem nyomultál rá eléggé.
2016. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!