Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírnátok ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan bírnátok ki egy hetet valakivel, aki nagyon bejön nektek, küldte ezerrel a jeleket, aztán kiderült, hogy az egész téttelen volt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem vagy megfenyítve :)

És egyébként nem másztam rá, úgy értem a szemezésbe is csak napok után mentem bele, elvörösödtem amikor illegette magát nekem, mosolyogtam rá, néha a karját finoman megérintettem, de a munka az munka volt. Küldtem neki egy jobbulást lapot mikor nem érezte jól magát. Visszaöleltem, mikor megölelt. Persze a közelében úgy éreztem meggyulladok, de ez nem vagy alig látszott rajtam. Talán ő észrevette, mikor a szemembe nézett. Mikor kiderült mi a szitu, akkor is visszafogtam magam, melóban nem drámáztam, csak tartottam a lépés távolságot, kerültem a hosszú szemkontaktust, és igyekeztem valami egyéb helyen elfoglaltságot találni, mikor láttam, hogy felém közelít szünetekben a két csésze isteni finom kávéval a s.zarházi. Addig nem is volt baj, de mikor elutazott, hirtelen kirobbant a feszültség... Kikészültem. Épp elhatároztam hagyom a fenébe az agyalást, még jó, hogy nem látom soha többé... aha, örültem egy napig mikor a főnök lesokkolt. Még nem tudom hogy vágjak a dologhoz jó képet... a pókerarcomról sosem voltam híres, max. a komorságomról, de majd gyakorlok vagy nem tudom.

2016. febr. 14. 19:22
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy és nagyon tapasztalatlan még. Nincs más hátra, mint lenyelni a békát, vagy közölni a főnökkel, hogy személyes okokból más feladatot szeretnél kérni. Bár utóbbi nem feltétlen kivitelezhető, és további pletykákat meg kínos jeleneteket fog okozni.


És a továbbiakra: munkahelyi flört TABU. Főleg, ha nem vagy képes a helyén kezelni és érzelmi kérdést csinálsz belőle.

2016. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tudom, egy rakás szemét vagyok, mert vannak érzelmeim. Annak is érzem magam.

Amúgy elgondolkodtatott mikor az egyik csaj azt mondta, furcsa, hogy ilyen hamar telefonált, mikor még az időpontot sem lehet tudni. Szerinte biztosra megy, azt akarja, hogy nyárra még csak véletlenül se tervezzünk semmit. Ezt meg csak akkor tenné, ha biztos benne, hogy minket akar, vagy legalább is ott vagyunk az élmezőnyben. De még akkor is fura, mert bárkit megkaphatna még akkor is ha csak május végén szólna. Ennyire nem tudom, hogy vagyunk-e profik. Persze én nem mondom azt, hogy engem akarna látni, nem hinném, hogy így lenne, de erre egy másik lány úgy nézett rá, mintha megvilágosult volna, rám meg úgy, mintha szarvam nőtt volna. Ki**szott pletyka. Nők! (ó igen, én is) - szemforgatás

2016. febr. 16. 01:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy egy rakás szemét vagy, ezt te látod bele. Az önbizalmaddal mindenesetre lehet valami gond, mert bármit írok vagy nem írok, úgy reagálsz, mintha minimum elhordtalak volna mindennek.


Azt mondtam, nem vagy képes a munkahelyi flörtöt annyinak tekinteni, ami maximum belefér. Az érzelmeket nem lehet bevinni egy munkahelyre. Szeress, éld meg a legnagyobb érzelmeket, de munkaidő után! A hosszú, sikeres párkapcsolatnak és a hosszú, sikeres karriernek egyaránt ez a záloga.

2016. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A főnök "lelki felkészítés" gyanánt az alábbi mondatot intézte hozzám: Téged akar, te jössz! Ha bármit el kell intézned hozzá, már most kezdd el!

Úgy néz ki nem fogom megúszni.

2016. febr. 23. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!