Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki szakember segítségét kérte mert nem tudott feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő ami után már érdemes pszichológushoz fordulni? Ha valaki szakítás,válás után évekig nem áll készen egy új kapcsolatra akkor ha nem kér segítséget akkor nem is fog sikerülni? Ill. lehet valakinek szerencséje van és talál párt,viszont mindig hasonlítgat a régihez és ez megmérgezi a kapcsolatot és ugyanúgy szakítás lesz a vége. Volt,hogy valaki ilyennel jött össze?
2016. febr. 14. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, helyette itt várják a megoldást a gyakorin, a sok önjelölt szakembertől.


Ha évek óta gondot okoz neked ez, akkor már ideje lenne szakembert felkeresnek, lehet hamarabb túl lennél rajta...

2016. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én jártam psziciháterhez, fiatal voltam(de most is az vagyok még), nagyon megviselt, 2 évig voltunk együtt.

Enni nem tudtam, és nagyon lefogytam, szóval már az egészségemre is rossz hatással volt, szóval a szüleim járattak. Hangulatjavítót is kellett szednem, de magamtól abbahagytam.

2016. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!