Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy sokáig együtt voltatok az illetővel, szépen elterveztétek a közös életeteket, aztán lelépett? Hogy lehet az ilyen feldolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hogy lehet megemészteni, hogy az eddigi, gondolatban felépített közös élet köddé válik.

Bevallom én is ettől félek. Van egy komoly kapcsolatom, 6. éve, bár még fiatalok vagyunk, de együtt éltük meg a kamaszkorunkat, így egymás életének részévé váltunk. Sajnos sok ilyen párt látok, akik egyik napról a másikra mennek szét és új életet kell kezdeniük. Az ilyenen mi segít?

22L


2015. dec. 16. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez volt. El volt tervezve házasság, gyerek, gyerekeket hogy hívjuk, hol lakunk, mit csinálunk stb stb. Aztán hoppá, már mégsem olyan szerelmes, szeretne mást keresni.

Ok, azóta a padlón vagyok, és fogalmam sincs, hogy egy ilyet hogyan lehetne feldolgozni. Egyszerűen annyit se tudok, hogy mással megpróbálni, mert rá se tudok nézni senkire ilyen érzésekkel, csak az ex-re... Elég rossz helyzet

2015. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van esély. Én kétszer álltam fel padlóról, és most is van barátnőm. Amíg nem vagy túl rajta addig tilos ismerkedni.
2015. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha ez jó... Na azt mondd meg azt hogy lehet feldolgozni mikor már van két kis gyereked, halálra dolgozod magad a családért, és a feleséged félrekúr... Szerinted???

Ezen mi segít szerinted? Megmondom én... Semmi. Csak az idő, és az hogy hozzászoksz a gondolathoz.

Ez van ezt kell szeretni. Majd lesz jobb is. Nem uralhatunk, és irányíthatunk mi mindent, tőlünk függetlenűl is történnek dolgok.


De egyet mondok addig kár ilyenen agyalnod amíg meg sem történt veled. És azt kívánom ne is történjen meg.

2015. dec. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam. 16 évesen egy életre lekötni magad...


valakinek ez így túl szűk élettér lesz

2015. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze feldolgozni nehéz, az idő viszont nem old meg semmit, te oldod meg. Gyerekem nem volt és szörnyű dolog mikor 2 gyerekkel eldobnak, de feldolgozni csak az nem tudja, aki nem is akarja. A mai világban az a szerencsés helyzet, hogy már nagyon könnyen lehet segítséghez jutni, ha valakinek nem megy ez.
2015. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férjemmel gyerekfejjel ismerkedtem meg, együtt nőttünk fel, mint ti. Lett házasság, gyerekek meg tervek ezerrel. Egy nap arra eszméltem, hogy már semmi nem jó neki, egyedül vagyok a házasságomban. Úgy döntöttem akkor inkább egyedül a gyerekekkel, nem lesz sok változás. Szar volt. Évekig. Aztán találkoztam egy pasival, órási volt a szerelem. Megint kezdődött a tervezgetés. 2 év után visszaoldalgott a félrekúros ex-feleségéhez. Tehát szar megint.

A lényeg: ha nem vagy biztos magadban, akkor nincs értelme folytatni vagy belevágni egy közös jövőbe vele. Egy életed van. Úgy kell döntened, hogy évekkel később, bármi is legyen a vége, a tükörbe tudj nézni és ne tudd hibáztatni magad. Minden / mindenki jó valamire. Ha másra nem, rossz példának.

2015. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nehéz egy gyerekes szülőnek párt találnia, de akiket én ismertem ilyen nőket, akikkel ismerkedtem vagy együtt voltam, azok mind elég érdekes felfogásúak voltak, kicsit el voltak szállva maguktól és ezért azt mondtam, hogy soha többet.
2015. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en is igy jartam masfel honappal ezelott.A mennyasszonyom lelepett 3,5 ev utan egy masik ferfival....nagyon nagy arculcsapas ez plane hogy szakitaskor sem mondta meg a valodi okokat meg kepes volt engem okolni....es a legszarabb hogy en semmit nem vettem eszre szinte ebbol...nem ilyennek ismertem a baratnom!!erre arculkop....nagyon megalazo erzes az ember a padlora kerul...elmegy minden kedve felmerul benne meglehet e bizni valakibe egyaltalan...?

De mar alakulok azert ebbol az allapotbol is fellehet allni ,es fel is kell...mert sajnos nem vezet sehova ha az ember hagyja magan elhatalmasodni a depit...probalom ugy nezni jobb hogy most derult ki ez mint hazason ket gyerekkel mar....27/f

2015. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!