Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vonzanak az ilyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vonzanak az ilyen pasik mert az anyaságomat, gyerek szeretetmet próbálom kiélni a párkapcsolatokban is? Működhet egy ilyen kapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés
Óvónő vagyok csínosnak mondanak és imádom a gyerekeket. Kicsit máshogy működök mint az átlag nők. Szeretem ha a pasi alacsonyabb nálam félénk határozatlan olyan nagy gyerek típus. 30 éves vagyok és a mostani párom is egy fejjel alacsonyabb nálam kis félénk szolid nagy gyerek. Szeretem kiszolgálni irányítani vezetni. Tudom ez nem normális de valahogy az vonz. Nem tudom későbbiekbe milyen probléma lehetnek egy ilyen kapcsolatból, működhet?
2016. febr. 14. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neked, főleg ha magasabb lennél, mint én... De ahhoz 2 méter magasnak kellene lenned. De régi álmom lenne ez, nem szeretem, hogy mindig én vagyok a magas. Van sok előnye, de sok hátránya is.
2016. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
ha ő ilyen volt-van és szeret, akkor semmi baj nem kellene hogy legyen a későbbiekben sem
2016. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. 171 cm vagyok a párom 160 cm
2016. febr. 14. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zsarnoki módon hanem jó szándékkal teszed mindezt akkor egy megfelelő pasival harmonikus kapcsolatod lehet.:)
2016. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár némileg fiatalabb vagyok, mint a párod, de azért megosztom a véleményemet.

Ha minimum 8 évvel fiatalabb lennél (vagy én lennék 8 évvel idősebb), akkor most biztos megpróbálnék veled ismerkedni, ugyanis én eléggé gyereklelkű, sokszor komolytalan srác vagyok, aki pont ilyen anyáskodó típusú, babusgatós nőre vágyik.

De részemről ez az anyáskodó viselkedés csak egy bizonyos határig működne. Vannak pillanatok, amikor nagyon jól tud esni a törődés efféle megnyilvánulása, de alapjáraton ÉN akarok lenni a domináns a kapcsolatban, ÉN akarom hordani a nadrágot, nem szeretnék olyan emberré válni, aki a barátnője nélkül totál életképtelen lenne, mert ő mindent a feneke alá tol.

Sajnos láttam már ilyen párkapcsolatot, és nem lett túl jó vége.

Lényeg, a lényeg, hogy szerintem a párod is hasonlóképp gondolkodhat. Nagyon szép és becsülendő dolog, hogy tényleg ilyen módon próbálod kimutatni a szeretetedet, de húzz meg egy bizonyos határt, mert a túlzott babusgatás egy férfi számára "herélő" hatású lehet. Ez pedig oda vezethet, hogy:


A; még jobban aláásódik az önbizalma, túlzottan elkényelmesedik, te pedig lassan azon kapod magad, hogy tényleg te hordod a nadrágot a kapcsolatotokban és nem számíthatsz rá eléggé, ha segítségre lenne szükséged.


B; fojtogatónak kezdi érezni ezt a fajta bánásmódot és megpróbál kitörni belőle. Egyre kevésbé fogja tűrni, hogy anyáskodj felette és igyekszik majd átvenni az irányítást, ami veszekedésekhez vezethet.


De ez persze csak az én véleményem, szóval nem biztos, hogy igazam van. Mindenesetre végiggondoltam, hogy én, hogy élnék meg egy ilyen kapcsolatot, és ezekre a végkifejletekre jutottam.

Szóval a lényeg: tarts mértéket! :)

22/F

2016. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na és az "ágyban" is ilyen vagy? ;)
2016. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. :D A magasságot leszámítva én is az ilyen típusú pasikat csípem. A párom is ilyen, de azt nem szeretem, ha életképtelen, anyuci pici fia valaki. Szeretek törődni a másikkal, de azért legyen valamennyi töke, és anyóssal pedig nem vagyok hajlandó versenyezni, mert az szvsz alapból halott ügy. :)
2016. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!