Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kopaszodás vs őszülés -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszodás vs őszülés - melyik a rosszabb fiatal korban? Hölgyeim, azonos feltételek mellett melyiket választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Tételezzük fel az alábbiakat - adottak ugyanazok az esélyek, tulajdonságok, de az egyik kopaszodik erősen, a másik őszül erősen. Fiatalok vagytok (30 alatt). Melyik a rosszabb? Melyiket választanátok inkább?


Nem érvényes válaszok:

"egyik se, legyen csak dús és színes haja alapból"

"nem tudom, hülye vagyok"

"hülye a kérdező"



2016. febr. 14. 12:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amelyik a srácnak jobban áll. Láttam olyan férfit, akinek jól állt a természeted kopaszodás, és olyat is, aki kifejezetten jól nézett ki korán őszülő hajjal (kb. mint Szarvas László volt TV2-s műsorvezető).
2016. febr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

attól függ kihez tartozik a fej. de tényleg!!! a menő krapek hiába kopaszodik a rajongói kitalálják milyen jól áll neki. ha pedig inkább őszülne az állna neki jól....szerintem mindkettő csak a nőknél gáz ez a mi(férfiak)szerencsénk.

Én visszakérdeznék.melyikből van több? Aki saját elhatározásból kopaszra nyírja magát(pedig amúgy lenne haja) vagy aki saját elhatározásból fehérre festi a haját(pedig egyébként nem őszül)

2016. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ősz pasim,de 3 évvel volt csak idősebb nálam.Már 20 éves korára ilyen volt az eredetileg sötét haja,szóval egyértelmű,hogy akkor inkább őszüljön.Valahogy a kopaszság az nekem nem fér össze.Inkább legyen hajas baba,akkor is,ha ősz.A hajfestés amúgy is lényegesen olcsóbb-ha hiúságból festené a haját-,mint a hajbeültetés.
2016. febr. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kopaszodás 1000x rosszabb. Őszülök -> befestem a hajam és probléma megoldva, de kopaszodás ellen meg lóf***t se tudok tenni. Úgyhogy, ha így járok felkötöm magam vagy nem tudom. :D
2016. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!