Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki nem tud ja, hogy a párjának hány párkapcsolata volt eddig, hány emberrel feküdt le?

Figyelt kérdés
Nem engedi a "tudja" szót egybe írni...:/
2016. febr. 14. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
8 férfivel volt előttem.
2016. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te tudod a számot.:D
2016. febr. 14. 23:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó a videó :D
2016. febr. 14. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Én semmit nem tudok kb a pasim előéletéről. Azon kívül, hogy amig hollandiában élt, az összes pénzét konkrétan elk.u.r.vázta. Komoly, több éves kapcsolata még sose volt rajtam kívűl. A rövidtávúakról sem tudok semmit, ő nem beszélt róluk soha. Volt, hogy kiváncsiskodtam, de mindig lerázott. Csak egy nőről tudok előttem akivel párszor lefeküdt, de az nagyon gányul néz ki. Kb 100 kiló, súlyemelő volt nő létére, nagydarab, kövér, hatalmas lógó csöcsökkel.

Én átlagos kinézetű nő vagyok szerintem, de ebből kiindulva, amiket tudok a párom előéletéről, szerintem tőlem csak gázabb nőkkel volt dolga. 26 Éves vagyok amúgy, ő 33. 2,5 éve együtt

2016. febr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En tudom h a ferjem elottem 37 novel fekudt le, ezt anno elmondta.
2016. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 40-50kozt valahol, én 20-25 közt...szerintem mi kieltuk magunkat :D
2016. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pároméról nem tudok sokat, azt tudom hogy nem kevés. Túlzottan nem is érdekel (prosti ilyesmi nem volt neki).

Én igazat mondtam páromnak, kevés férfival voltam mivel nem volt sose alkalmi kapcsolatom, szerintem nincs szégyellnivalóm.

2016. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es 6 os vagyunk, en 32-vel sztem a kielest mi is kimaxoltuk:-))
2016. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!