Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki nyíltan felvállalja, hogy leszbikus párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Úgy értem, senki elől nem titkolja. A család, a barátok, munkahely/suli is tud róla. (Akár még facebookon is ki van írva). Vagy inkább a rejtőzködést preferáljátok? (Amit szintúgy megértek.)


19N



2015. dec. 6. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Mi sajnos titkolózunk, pedig már több, mint 5 éve együtt vagyunk.

Még itthon lakok és a szüleim biztos kitennének, ha megtudnák. Jövőre viszont már tervezzük az összeköltözést. Aztán majd meglátjuk mi lesz. Egyébként sem vagyunk olyan tipusúak, hogy világgá kürtölnénk a dolgot, vagyis hát senkinek semmi köze hozzá.

2015. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

5 éve vagytok együtt és nem tudják a szüleitek? :O

nekem vannak ismerőseim akik nyíltan vállalják

2015. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A csalad tudja meg néhány barát ha lenne valakim mindneki előtt felvállalnam de egyedul avgyok jelenleg 18/L
2015. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1-es, teljes mértékben együttérzek. Nehéz lehet ilyen szülőkkel élni. Ők vallásosak és azért ilyenek, vagy csak simán homofóbok?

Sok sikert majd a későbbi összeköltözéshez a partnereddel. :)

#3-as, jó ezt hallani. Nekem néhány családtagom és a legjobb barátaim tudják, hogy leszbikus vagyok. Egyszer volt egy kéthetes "kapcsolatom" (hamar kiderült, hogy nem illünk össze), amit elmondtam az egyik öcsémnek (ő megtartotta titokban), és kb ennyi volt az összes felvállalásom. :)

2015. dec. 6. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:

hát én biszex vagyok, voltam már lánnyal, szerintem leszek is, de nem tudnám felvállalni kapcsolati szinten..

volt egy lány, aki nagyon szerelmes volt belém, pedig én elejétől fogva mondtam számomra ez csak szex. Kb. 2 hónapig találkozgattunk (jártam fel a lakására) aztán szakítottam és eszméletlenül kiborult, fenyegetett, hogy elmondja a szüleimnek ha nem fogadom vissza.


Megnézem a szép lányokat az utcán, izgat is a dolog, jó is volt lánnyal, de ennyi

2015. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14:46

Igen, már 5 éve és hát nem tudják, nem tudom, hogy nem e sejtenek már valamit, abból, hogy mindig vele vagyok, vele töltöm az ünnepeket stb. Néha kérdezgetik hogy miért nincs még barátom, neki van e? Meg hasonlók, hát nem könnyű a dolog, de eddig sikerült. A többség azt hiszi, hogy legjobb barátnők vagyunk.


18:39

Nem vallásosak, csak homofóbok. Gyűlölik őket. Amikor feljön a téma nagyon durvákat tudnak mondani rájuk, szerintük minden betegséget ők terjesztenek és egyszerűen hányingerkeltően undoritó mind.:D Olyan kellemes ezeket végighallgatnom egyébként... Sajnos biztos vagyok benne, hogy ha kiderülne, akkor mehetnék amerre akarok, mert rám többet nem lennének kiváncsiak. Ennyit a feltétel nélküli szeretetről.:(

2015. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én vállalom és nem zavar, ha mások tudják. Szüleimnek elmondtam, rossz volt a reakció, de majd idővel megbékélnek. Komoly kapcsolatom van, nem tagadjuk, vannak közös képeink, szerintem mindenki leveszi, annak ellenére, hogy egyikünknek sincs kiírva fbre, hogy most kapcsolatban vagyunk, vagy sem. Nem tagadom, de nem is akarom mások tudtára adni ki a párom. Senkinek semmi köze hozzá. Utálom ezt a túlzott exponálást Fbn, hogy mindenki 5000 képet posztol ki, hogy mindenki tudja, hogy ők kapcsolatban vannak, szerelmesek, stb. Nekem erre nincs szükségem, kettesben nincs képünk, csak csoportos a barátokkal. Kizárólag a barátaimmal találkozunk mikor együtt vagyunk, úgyhogy ők mindent tudnak, mások meg nem is számítanak. Alapvetően soha nem érdekelt az, hogy ki és mit gondol erről, úgyis azt csinálok, amit akarok. Egyetemen páran tudják, pletykákból megtudták, de nem volt ez téma, munkahelyen tudja mindenki és minden rendben van. Egyébként mindenkinek ajánlom az előbújást, hihetetlenül felszabaditó érzés. :)
2015. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10+ éves heteró párkapcsolat után egy évvel jöttem össze a párommal. A szűk családomnak (szüleim, testvéreim) és a barátaimnak azonnal elmondtam. 100%-osan felvállalom a kapcsolatot, bár nem kezdek el sztorizgatni róla félig idegeneknek, de úgy vagyok vele, hogy ha szóba kerül, vagy rákérdeznek, akkor elmondom. Így már gyakorlatilag tudja az egész tágabb család is, miután nagybátyám megkérdezte, hogy van-e már új pasi az életemben én pedig válaszoltam, hogy nincs, de új nő az van, kvázi a teljes munkahely, a távolabbi barátok stb. Facebookon direktben nincs kint, de vannak közös képeink. A szomszédok közül is van aki tudja, de mi ezt tényleg nyíltan vállaljuk, egészen odáig menően, hogy az utcán is kézen fogva sétálunk stb. Nekem/nekünk ez így természetes, el sem tudnám képzelni másként. Nem tudom, hogy amiatt, hogy az első perctől fogva teljesen nyíltan és a legnagyobb természetességgel kezeltem a témát, vagy csak szerencsés vagyok, de igazából csak pozitív visszajelzéseket kaptam és az utcán sem ért minket soha atrocitás. Elvétve fordul elő egy-egy meglepődött horkantás, de sokkal gyakoribb, a támogató mosoly.
2015. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Facebookra fölöslegesnek tartok bármi hasonlót kiírni, de még ha heteró lennék, akkor sem írnám ki az aktuális kapcsolatom.


Amúgy barátaim, családom (pár ember kivételével) a mostani és az előző kapcsolatomról is tudtak/tudnak, illetve az utcán is megfogom a barátnőm kezét és meg is csókolom ha kedvem tartja. :)


19/L/L

2015. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biszex vagyok, voltam már lánnyal is párkapcsolatban évekkel ezelőtt. Nyíltan felvállaltam a családomnak és ismerőseimnek is. De Facebook-ra azért nem írtuk ki. 27/N
2020. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!