Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Egy sráccal ismerkedünk pár hónapja, de még nem vagyunk együtt, viszont már-már úgy viselkedünk, csak nincs kimondva. Viszont sok dolog van ami nem tetszik néha, vagyis hát ami inkább rosszul esik. Tudom, ha ezeket nem mondom el neki, ha nem mondom el h mi bánt akkor nem fog rájönni, viszont nem akarok hisztisnek tűnni akinek mindennel baja van.

Az egyik ilyen dolog, ami például tegnap történt, hogy nem találkoztunk már egy hete, és reggel felhívott, beszélgettünk aztán csak megemlítette h délután összefuthatnánk. Montam , hogy oké, de konkrétat nem beszéltünk meg mert h még úgyis beszélünk később. Aztán délután hívott, h megy fel a haverjához (amit amúgy is tudtam h megy fel, csak h korábban megy fel hozzá), és így a tali elmaradt. Rosszul esett, hogy nem engem választott, mert egy hete nem láttam és hiányzott, de nem szóltam.

Ma ugye valentin nap volt, én nem hívtam fel, mert emiatt kicsit nehezteltem rá, és kíváncsi voltam, hogy mikor keres. Délután keresett, de nem mondott semmit, hogy boldog valentin napot vagy bármi. Mondta, hogy talizzunk, de nekem így délutánra közbejött más dolog, amit sajnos nem tudtam lemondani és így nem mentem vele ki. Tudom, hogy én sem köszöntöttem fel így, de igazából ez is bánt, h ezen a napon gy nem foglalkozott velem, azután h tegnap is inkább a haverjával volt.

ezen kívül még vannak dolgok, amik rosszul esnek, de nem mondom neki. Ismertségünk alatt igazából én olyan voltam, hogy bármikor hívott, mentem. Mert hiányzott, és szeretek vele lenni. Volt , hogy én is hívtam, akkor persze ő sem mondta le meg nem keresett kifogást, de sokan azt mondják, hogy igazából úgy ugrálok ahogy ő fütyül. És ezért azt érezheti, hogy én itt vagyok neki bármikor, amikor velem akar lenni, de ha van más akkor nem foglalkozik velem mert tudja h én máskor is itt leszek.

Viszont most eldöntöttem, hogy nem lesz ez. Ha hív, pár randit lemondok, kíváncsi vagyok, hogy milyen kitartó.


Vagy ez nem jó ötlet? Inkább legyek vele amikor tudok, és csak élvezzem az életet vele?


2016. febr. 15. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnoje van. Igy direkt kiprovokalt egy aertodest valentin napra, mert nem tudott volna veled talalkozni. Ha nincs szerencsed, a baratnoje megver, ha rajon , hogy talalkozik veled. O is odajon az egyik kis talslkozotokra.
2016. febr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a játszmázás soha nem jó ötlet. Meg kell vele beszélni, hogy "figyi, engem zavar, hogy ritkán találkozunk". Sokkal jobb így szerintem, meg tudja magyarázni a Valentin napot (nem lehet hogy ő nem ünnepli?), és nem durvul el a dolog.
2016. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hallgass másra, ha téged nem zavar, hogy alkalmazkodsz hozzá, akkor nem kell azon pánikolni, hogy mert XY azt mondta, hogy ugrálsz, ha füttyent...


Nálunk is ez van párommal, ez személyiség kérdése, meg persze azé, hogy mennyire figyelsz oda a másikra. Párom pl. birtokló típus, így ha nem is elvárja, de azért értékeli, ha ő az első, ha programot szervezek, igyekszem mindig a randijainkhoz igazítani. Én meg olyan vagyok, hogy ez engem nem zavar, hiszen szeretnék minél több időt vele tölteni. Persze ez rá is igaz, de a tiedhez hasonló durcák nálunk is voltak eleinte. Nálunk nem is feltétlen a haveri kör szól közbe, hanem az ilyen nem-konkrét megbeszéléseknál általában mindig akkor jut eszébe fixálni (netán lemondani), mikor én indulnék... én meg persze, várom haptákban, hogy mikor füttyent, induljak-e, vagy se.

Eleinte rengeteget morogtam ezért, de most őszintén: ha neki ez nem tűnik fel, te meg berágsz, és csakazértis lemondod a randikat, akkor nem túl sűrűn fogtok találkozni... Én emiatt ráhagytam, nem hisztizek a dolog miatt, nincs értelme a kevés randit is elrontani. Plusz még érteni se fogja, mert ha nem magyarázod el, csak annyit fog látni, hogy már megint nem vagy rá kíváncsi, és gőze sem lesz, hogy miért nem.


Ettől függetlenül tedd nyugodtan szóvá. Hogy pl. nincs gond, ha nem taliztok, csak akkor beszéljétek meg előre, hogy te is úgy készülj... vagy hogy neked kevés ez, több találkozót szeretnél. Beszélgetni lehet és kell is, de ez persze nem egyenlő a játszmázással. :)

2016. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!