Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a srácok sohasem kezelnek haverként?

Figyelt kérdés

Lányok közelében érzem felszabadultan magam, sohasem voltak fiú barátaim és haverjaim.Mindegyik fiú többet akar mint barátság, senki sem jött oda csak azért mert a haverom akart lenni.

L18


2010. márc. 30. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálad mit takar, az hogy haver?
2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint hogy odajön csak úgy beszélgetni és nem nyomul.
2010. márc. 30. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam barátkozni lányokkal is, velük is sokat lehet hülyülni:D
2010. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem erre nem mi tudjuk a választ :)


Gondolom nem vagy csúnya és ezért...


Másnak meg az a baja, hogy senki nem próbálkozik nála. passzolj át 1-2 csávót nekik

2010. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jujj ezt már én is felakartam tenni :D

annyira szar h mindenki csak nyomul és nem haverkodnak hanm vannak más szándékai is...

2010. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nagyon sok lánnyal beszélgetek napi szinten és egyiktől sem akarok semmit. Nem azért beszélgetek velük.
2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem vagyok amúgy csúnya( nem beképzeltségből mert alapjában véve önbizalom hiányos vagyok), átlagosnak tartom magam, vannak akik szépnek.
2010. márc. 30. 19:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Le tudom szűrni ha többet akarnak, pl bókolnak, folyton néznek és mosolyognak és randizni akarnak hívni és féltenek mindentől.
2010. márc. 30. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha néznek és mosolyognak, az még nem jelent semmit
2010. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki inkább. 17/L inkább csak fiú barátaim voltak és úgy mint egy lányra soha nem néznek rám. Mondhatni "falkatag" voltam és "házi nyúlra nem lövünk" szituáció volt pedig nem tartom magam csúnyának/szépnek se olyan jó középosztályba sorolnám magam. Örülj neki hogy sok fiú vesz körül és mindegyik a szerelmed akar lenni :) Mellesleg a haverjaid is lehetnek, ha megmondod hogy nem szeretnéd elkötelezni magad és csak barátkozni szeretnél :) Ha jó fej a srác/srácok akk megtaláljátok a közös hangot és lesznek fiú haverjaid :)
2010. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!