Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm (19) kapott tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (19) kapott tőlem egy csokor virágot ( a kedvencét ) Valentin napra, mivel nincs vázám így kiraktuk az erkélyre hogy ne hervadjon el amíg haza nem viszi. Sajnos haza nem vitte, hanem elfelejtette, azóta is kint van. Vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem ez kissé kiábrándító, de nem szóltam semmit, viszont virágot biztos nem veszek neki többet. Én kimentem többször is megnézni mivan a csokorral mert esik az eső de direkt nem nyúltam hozzá. Megjegyzem hogy tőle nem kaptam semmit Valentin napra, ez annyira nem is zavar de legalább becsülné meg azt a csokrot. Viszont ahogy megkapta azonnal lefotózta a csokrot meg közös kép is készült, amit gyorsan fel is töltött egy közösségi oldalra, a kedvelések számát többször figyelte, de a valós csokor ott kint hervad még mindig, és azt egyszer sem nézte meg. Gondoltam megvárom hány nap múlva jut eszébe de legszivesebben kivágnám a szeme előtt a kukába, de nem akarok balhézni vele ilyen miatt. Viszont mindig mondja mennyire szeret meg tesz is kapcsolatért sokat. Viszont nekem akkor is fura ez
2016. febr. 15. 21:09
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Egy meleg boltban állt,aztán a lakásban,nem kellett volna kirakni,megfagyhat.

És mindenki lehet feledékeny. Nem az orra előtt volt.

2016. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezért nem kell ilyen sz@rokat venni.
2016. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha el is rohad, de a 100 like legyen meg :D Amúgy lehet, hogy csak elfeledkezett róla. Ne legyél dedós. Kérdezd meg tőle sértődés nélkül, hogy "Hogy van a csokrod?"
2016. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy rosszul esett, hallgasd meg a válaszát, aztán fátylat rá.

Ha azt mondod, máskülünben minden rendben, ne gyárts már problémákat, hanem élvezd az életetet a barátnőddel.

2016. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez azért sokat elmond a barátnődről,talán apróságnak tűnik,de az ilyesmikből lehet kiismerni valaki jellemét.
2016. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebből talán következtethetni lehet arra, hogy MÁR NEM SZERET!!!44 - vagy hogy feledékeny. Vagy majdnem lekéste a buszt. Vagy...

Mindennél jobban szeretem a barátomat, de ez simán előfordulhatott volna velem is.

2016. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.

"Figyelj szívem emlékszel, hogy vettem neked egy csokor virágot valentin napra? Mert az a csokor virág azóta is ott van nálam, és rosszul esik, hogy nem becsülöd meg az ajándékomat. Legközelebb erre légy szíves jobban figyelj."

Legalábbis szerintem nem érdemes elnyomni az ilyen dolgokat. Valószínűleg nem szándékosan felejtette el... előfordul az ilyesmi, aki egy kicsit szétszórt alkat.

Egyébként a facebook is lehet egy külön téma még nálatok.

2016. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

ezért kell a gyerek előtt egy virágot, majd egy kutyát venni neki, ha ezekre se alkalmas, akkor úgy jár szegény gyerek, mint sok hülyénél, h benn marad a kocsiban a forróságban.

amúgy lehet, h feledékeny, ennyiért nem venném le a fejét a helyedben, de azért megkérdezném én is, h jó-e az idő kinn a virágnak

2016. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek túlkomplikálni? Elfelejtette. Te meg ahelyett, hogy felnőtt ember módjára szólnál neki, duzzogsz és magadban pufogsz. Elég éretlen reakció.

Az meg főleg, hogy akkor most ezért nem vennél neki virágot...

2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vágtatok el egy műanyag üveget vázának és tették volna bele. Így szem előtt lett volna.
2016. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!