Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azert olyan nehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azert olyan nehez tultennem magam rajta, hogy nem mondhatom el senkinek mit erzek es nem is mutathatom ki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem, azért nehéz túl tenned magad rajta, mert


1. ezen agyalsz

2. megoldások helyett kifogásokat keresel

3. nem is akarod te magad túl lenni a dolgon

4. nem foglalkozol magaddal, hogy túl magad a helyzeten

5. nem másnak kell elmondanod, hogy mit érzel, hanem neked kéne lezárni a dolgot magadban, amire lusta vagy

2016. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem egészen lustaság kérdése.

Én az előző után szó szerint belebetegedtem, senkinek nem kívánom, amin keresztül mentem, 9 hónap kellett a felépüléshez, a gyógyszerek teljes elhagyásához (azt is kellett szednem) majdnem 1 év.

Felelőtlen dolog azt hibáztatni, aki szenved. Logikusan gondolkodva, ki az a hülye, aki önszántából...

2016. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak neki kell kimutatnod, senki másnak, mások véleménye mit érdekel?
2016. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs egyetlen barátod/barátnőd sem? Ilyenkor segít, ha valakinek kiönti a szívét az ember...

A túltevéshez meg koncentrálj az ex negatív tulajdonságaira és nézd a pozitív oldalát a szabadságnak. Sportolj, keress hobbit és barátokat, az gyorsítja azt amit az idő sajnos klisé-de igaz:lassan gyógyít be (viszont tényleg).

2016. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!