Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortol kezd egy atlagos/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol kezd egy atlagos/ edzett pasi elindulni a lejton, fizikalisan ertve? Hany eves kortol "papasonak" meg a ferfiak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. De az is kérdéses mit értesz "papásodás" alatt meg "fizikai lejtőn"? Lehet, hogy mondjuk valaki 50 éves korára kopasz, meg tök öregnek néz ki, de ettől függetlenül fizikailag nagyon jó kondiban van. És lehet, hogy valaki még csak 30 éves, de puhány és gyenge.
2016. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
:-) Ez nem korfüggő, én egy 50 körülire is azt mondom, hogy hú, ha tényleg edzett. 26N
2016. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Altalanossagban beszelve. Amikor mar nem olyan szalonkepes az ember. Pl. egy 18 eves korkulonbsegnel: 40 a no, 58 a pasi az sok nem, vagy 44 a no, meg fiatal, a ferfi meg 62, aztan meg 60 a no a ferfi meg 78?


--------------------------------------

Mikor kezd kiutkozni az, hogy a no meg fiatal, elete teljeben van, a ferfi meg mar megoregedett?

----------------/----------------------


Gondolok itt:

- hogy pocakot ereszt, a bore szottyadt lesz, rancos az arca, majfoltok, szottyadt fenek, logos zacsi, mufogsor


- Kronikus betegsegei lesznek: izuleti fajdalmak, keringesi rendszer problemai


- szemelyiseg: turelmetlen, zsembes, aluszekony, nyugalmat akar, otthonulos lesz (tudom emberfuggo)

2016. febr. 18. 00:44
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Ritka egy felszines lúzer vagy!
2016. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

"Amikor mar nem olyan szalonkepes az ember."



Te már most sem vagy az.

2016. febr. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20 és 70 között.
2016. febr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Te furdettel mar oregembert?

Igenis van az a kor, amikor mar nem eppen szep az emberi test.

Lehetsz igenyes, de attol meg megoregszel, nem leszsl olyan, mint fiatalkorodban. Sot eleg undi tud lenni, de ez van, amennyire tud az ember lehet lassitani, de a vege ugyis elfogy az izom, szottyadt, aszotta valik bor, rossz izuletek, sziv- es errendszeri problemak lesznek.


Maskor meg azon hoborog itt a sok hulye, hogy 18 ev az nagy korkulonbseg, hogy mi lesz majd kesobb. Es ez a valaszok nagy resze.


Na nekem most ez a kerdesem, hogy akik ezt valaszoljak, hany eves kortol latnak egy part ugy, hogy fiatal no a papoval jar?!


Kerdesre valaszolj, a korites nem erdekel, lexarom milyennek gondolsz egy gyk-s kerdes alapjan.

2016. febr. 18. 02:15
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Na megpróbálok végre normális választ írni, ha már eddig nem kaptál. Amúgy szerintem ez nem felszínesség, de mindegy.

Átlagban szerintem még úgy 50-ig nem szokott nagy gond lenni, bár itt már sok múlik az életmódon is (alkohol, stb.), de én amikor már látom a papásodást, az 50 felett szokott lenni. Meg a mamásodás is. :)

"Elindulni a lejtőn"... hát ez nyilván már előbb elkezdődik, mivel kb. 20 éves koráig fejlődik az ember előre csupán...

Már nekem sem olyan szép a bőröm, mint a baba popsija, pedig még csak 22 éves vén mama leszek.

2016. febr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
25-30 a fejlődés leáll, onnan már csak öregszünk.
2016. febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Semmikor...Egy fizikailag-mentálisan kirobbanó formában lévő,rendszeres,és megfelelő testedzést folytató illető nem kezd el semmikor sem "elpapásodni"...Sem 30 évesen, sem 50 évesen, sem 70 évesen...Az ilyen illető számára az életkora száma csak egy szám a papíron...
2016. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!