Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek oltozzek, ha az a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek oltozzek, ha az a pasi, akinek tetszeni akartam, honapok ota kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Lassan 4 honapja egyutt van, nem tudom mi van koztuk, de a lenyeg, hogy addig sokszor hordtam magassarkut, azota semmi kedvem jol kinezni, nincs kinek. A masik meg az, hogy felek, hogy azt hinne, hogy fel akarom venni a baratnojevel a "harcot", es ha igy is lenne, akkor se lenne eselyem.

Ha magassarku, miniruha/szoknyaban jarnek a csajt azzal jonne, hogy ot utanozom, de a nyomaba se erek...

23L


2016. febr. 14. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Magadnak akarj tetszeni, senki másnak.
2016. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Magamnak soha nem tetszettem, hiaba mondta barki, hogy szep vagyok, soha nem ereztem magam eleg szepnek, mindig mast tartottam gyonyorunek...
2016. febr. 14. 20:22
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekes vagy 23 éves létedre.


MAGADÉRT öltözz, ne másért! Ha utánzol valakit, akkor te vagy a majom. Tehát akkor neked NINCS IS EGYÉNISÉGED!

2016. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Először saját magadnak akarj tetszeni. Utána meg nekem. :)


23/F

2016. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrnek, hogy ne büntessen meg közszeméremsértésért.
2016. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Gyerekes vagy 23 éves létedre.


MAGADÉRT öltözz, ne másért! Ha utánzol valakit, akkor te vagy a majom. Tehát akkor neked NINCS IS EGYÉNISÉGED!


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/4 Időpont ma 20:23


Senkit nem utanzok, mivel ezek a ruhak elotte is megvoltak, mielott elkezdtek jarni. Es elegge oltogatosra sikerult a hozzaszolasod, mar bocsi

2016. febr. 14. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem másért öltözöm, hanem magamért.. Persze előfordult anno, hogy egy-egy helyre kifejezetten jól akartam kinézni, mert a kiszemelt is ott volt, de ha épp már mással van, hát akkor magamért akarok jól kinézni, és mindenki másért.. Nem csak egy emberért.
2016. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést!

Valamiféle pótlék szeretnél lenni?

Minek futsz egy olyan, akit nem érdekelsz?

Tessék magad összeszedni, a gondolataid, és tovább lépni.

Éppen arra készülsz, hogy mentálisan leépítsd magad,vagy már el is kezdted.

Ne tedd!:)

Kinek öltözz ki?

Annyi hal van a tengerben....

2016. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért nem érzed szépnek magad, önbizalomhiány... az egy hosszabb elemzést érdemel.

Tedd meg,és változtass azon,amin kell.

2016. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Látom senki nem írta, úgyhogy nekem öltözz.


28/F

2016. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!