Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről szituációról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről szituációról?

Figyelt kérdés
Barátom egy cégnél dolgozik, amely egy 4 napos kiállításon részt vesz. Egy hete lázasan készülődtek. Megkérdeztem a barátomat hétfőn, kedden is mikor kezdődik pontosan, melyik nap hány órakor, azt mondta nem tudja, majd. Tegnap későn ért haza, onnan jött, reggel korán kelt, oda ment. Most láttam fb-n a cég oldalán a képeket a kiállításról, és a kezdés időpontját. Barátom nem írt, nem hívott még ma. Nem értem miért nem számol be nekem ezekről a dolgokról?
2016. febr. 18. 10:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Én se értem, pedig a kérdésed nem is ellenőrizgetős fajta, szimplán érdeklődés.


Olyan mintha titkolná, csak azt nem értem, hogy miért. És az, hogy hazudik?! Ez mire jó?


Egy alapos beszélgetés viszont jót tenne.

2016. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
54%

Én programozó vagyok, barátnőm kisgyermekápoló...

Én sem mesélem el neki, hogy éppen mi volt a munkahelyen, mert nem akarom untatni, meg számára nem fontos, meg lehet meg sem értené a lényegét...

A barátnőmet meg megkértem, hogy NE MONDJON semmit! ami bent folyik, mert 1-2 rémtörténet után nekem már túl sok is volt...


Én igazából akkor sem nagyon mesélnék a barátnőmnek a munkámról, ha kérdezne...mert számára nem tudom úgy elmondani a dolgokat, hogy megértse, meg izgalmas legyen...míg egy másik programozónak órákat tudnék beszélni 1-1 megoldásról, ötletről, javításról......


Nem tudom pontosan mit dolgozik a barátod, de nem lehet, hogy azért nem mesél, mert nem akar untatni, vagy nem nagyon tudja elmondani? esetleg az is lehet, hogy elég neki a munkában a munkával foglalkoznia, otthon már nem akar erről beszélni...

ismerek olyat aki szereti a munkáját a munkahelyén, de otthon utál róla beszélni, mert ott teljesen más témával szeret foglalkozni...


22F

2016. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Szereti a munkáját, nem ijesztgetős, tudja, hogy én meghallgatom, érdekel mit csinál, de ez hogy mától vasárnapig az ország másik felében tölti a napjait, és nem tudok róla semmit... az azért zavar egy kicsit. Főleg hogy este se találkoztunk, se reggel.Lassan dél lesz és semmi.
2016. febr. 18. 11:00
 4/52 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi esténként beszélünk, néha napközben is...

Ha nálatok eddig az volt a rendszer, hogy naponta 5-10x akkor tényleg fura lehet számodra...de abba is gondolj bele, hogy most nagy a hajtás nem ér rá írogatni neked!


22F

2016. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Gondolom reggel az egy órás út alatt sem volt ideje, ez kifogás, hogy nincs idő, wc-re ő is elmegy...
2016. febr. 18. 11:04
 6/52 anonim ***** válasza:

Szerintem is kifogás. Nehogy már ne lett volna arra ideje, hogy egy mondatot mondott volna, mikor a kérdező kérdezte: Szívem, ettől eddig lesz a kiállítás.


Ez szerintem nem olyan bonyolult.


1 válaszoló voltam

2016. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

én reggel 2 órát utazom a munkába (5-7) SOHA nem szoktam írni a barátnőmnek...

délután szintén nem szoktam, ritkán hívom fel ilyenkor, általában este fele szoktam 8-9 körül...vagy ha éjszakás volt akkor reggel 8-9 körül...


lehet utazás közben megszokta, hogy nem hív fel, vagy ha mással utazik együtt akkor vele társalog valószínűleg...


szerintem nem kellene felfújnod ezt a dolgot, kibírsz pár napot nem?

ha nincs hozzászokva a hajtáshoz és új neki akkor a legalapvetőbb dolgokat is képes elfelejteni az ember, pl sokaknál van, hogy nem esznek aztán este veszik észre, hogy "ma még nem is ettem", mert annyira pörög minden, hogy erre nem figyelnek oda és elrohan az idő...


de ha téged ez annyira zavar akkor beszélj vele, hogy téged ez zavar és szeretnél vele egy kicsit beszélgetni...


22F

2016. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

7-es! Szóval engem is elfelejt, az élettársát? Mint enni?

Remélem nem gondolod ezt komolyan, mert a házastársak többet megbeszélnek egymással.

2016. febr. 18. 11:12
 9/52 anonim ***** válasza:

Azért nem épp egy láblógatás ez a 4 napos kiállítás, szóval lehet csak nem ér rá. Az FB képeket meg főnöki röffentésre kellett kirakni elhúzott pofával.


Majd mesél ha találkoztok :)

2016. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ja, szóval 4 napig le kell sza.ni? Oké...
2016. febr. 18. 11:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!