Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vonzó a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek vonzó a nők számára, ha még kommunikálni se akarnak velem?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam,h lehet nem vagyok egy szépfiú,de sztem nagyon jól el lehet velem beszélgetni.

Tehát ez édes kevés még hosszútávon is?


2016. febr. 18. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne a fullos csajokra menj rá
2016. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sose a "fullos" lányokra mentem rá,de nekem is vannak elvárásaim. :-)
2016. febr. 18. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

nem annyira nehéz 2 másodpercre felkelteni egy lány figyelmét, hogy legalább elkezdődjön egy kommunikáció.

Húzd ki magad, mosolyogj, öltözz rendesen, talán fürödj néha és VOILA!

2016. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elárulom a "fullos" csajok a legmagányosabbak, mivel senki nem mer közeledni feléjük...
2016. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a külsőségeken áll vagy bukik, hogy bejutsz-e az előszobába, kinéznek a kémlelőn és ha szimpatikus Vagy beengednek. Mivel tudod ezt elősegíteni? Egyrészt általános ápoltság, tiszta rendezett, minőségi öltözék, meggyőző karakteres mosoly, ápolt fogak és köröm és még sorolhatnám.

Ha már bent vagy az előszobában akkor jöhet a kommunikációs készség és az intelligencia.

Ha el akarod kerülni a bemutatkozás viszontagságait, akkor valahogy másképpen kell a kérdéses személy közelébe férkőznöd, olyan szituációt kell keresned, ahol a kommunikáció előtérbe kerül és be tudsz surranni az előtérbe. Ilyen lehet a közös hobby, a tánc, bármi olyan dolog ahol közösen kell csinálnotok valamit.

38F

2016. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Belső játék mellett EXTRÉM ismétlem EXTRÉM fontos,hogy fejleszd a kisugárzásod,mindemellett

-Kezdj el edzeni,megfelelően táplálkozni

-Ruhatár

-Normális kocsi

-Tudj a nővel bánni minden téren,legyen stílusod EZT 100-s betűvel írd fel,mert a mai pasi blöeeee ezt a csajok mondják,se öltözködni se ambíció,semmi,vagy dagadtak vagy nyikhajok.


Ezeken kell változtass jah és fontos,tud kielégíteni minimum 3-szor egy aktus alatt,de inkább többször.

2016. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi a franc ez minden posztban, hogy normális kocsi???

Őszintén, ti voltatok már kapcsolatban? A legtöbb csaj sz*rt sem ért a kocsikhoz, max annyit, hogy piros és úgy csinál whmmmm

Amúgy meg általában lesz*rják, hogy van e kocsid, max a pénzéhesek nem (akikkel valszeg próbálkoztok)

2016. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb igen,de igenis jól esik a jobb nőknek,hogy nem kell a mocskos koszos BKV-ra felülniük.

Hidd el tapasztalat,és nekem van bnőm,olyan lány aki gyönyörű,kedves,akiért a pasik odáig vannak.

Mégis jó érzés neki a jó kocsiba beülni mint egy tragacsba vagy a BKV-ra.Nem pénzéhesség,hanem IGÉNYESSÉG,egy igényes nő szereti ha kocsiban ül és egy igényes palinak igénye van rá,hogy nem ülteti fel a buszra a lányt,főleg nem magassarkúban.

2016. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!