Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok úgy bókolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy bókolni egy lánynak, mint rég. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon aljas volt az utóbbi időben, és nem megy... Miért van ez?
2010. márc. 31. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy régebben tudtál, most meg nem tudsz. Ha most nem tudsz, akkor az bizony régen sem ment. A másik lehetőség, hogy önbizalom hiánnyal küszködsz, és ettől szarabbnak érzed magadat. Javaslolt a flörtölgetés az ilyen helyzetben, az növeli az önbizalmad.:) 22/f
2010. márc. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem, régebben a bókjaimmal csábítottam el. Csak lehet, hogy tényleg erről van szó... Elk*rta az önbizalmam... Mármint, maga a lány, mert haragudott, és az utóbbi időben mondogatja "hát ez gyenge volt"... Vagy "fúj de nyálas" és hasonló...
2010. márc. 31. 02:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Van ötleted? Mert igen, úgy vettem észre, más lánynál megy, nagyon is jól. De Nála már... Nem.. Szóval Nála nem megy.
2010. márc. 31. 02:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik kihűlt a kapcsolatotok.Vagy megbeszélitek a konfliktusokat köztetek, vagy le kell zárni a dolgot és túllépni rajta.Úgy tűnik nem te nem tudsz bókolni már, hanem a lány nem akarja már azt, h bókoljál neki.
2010. márc. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted szex közben leminősít téged?

Erre nem sok szükséged van, hagyd őt ott és ne akarj neki bókolni.

2010. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Sajnalom, de en is a szakitast javasolnam az alapjan, amit leirtal. Ha a parod vette el az onbizalmadat es meg a mai napig oltogat is a "hat ez gyenge volt meg nyalas" beszolasokkal, akkor az mar regen rossz. Egy kapcsolatban pont, hogy erositeni kene egymast... En is voltam hasonlo cipoben es azt hittem, hogy velem van a baj, hogy en csinalom rosszul es nem tudok a nokkel banni, amikor valahol tudtam, hogy valami santit. Azota szakitottunk es szerencsere most olyan partnerem van, aki ertekeli a bokjaimat es a figyelmessegeimet. Te is keress inkabb egy olyan not, aki pozitivan viszonyul ezekhez a dolgokhoz, mert igy csak tovabb fogod orolni magad. Es ha egy ilyen erzekeny teruleten valami elveszett akkor, az mar vagy nem, vagy csak nagyon nehezen szerezheto vissza. Udv.
2010. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!