Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell bókolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell bókolni egy lánynak? Mi esik neki jól?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha olyat mondasz, amit ő is elhisz. Pl, ha 120 kilós akkor ne mondd neki, hogy jó az alakja, mert úgyis tudja, hogy nem igaz.

Szemek dicsérete nálam mindig bejön, mert én is szépnek tartom a szemeim. Vagy akár száj, fül. De az elején semmiképpen sem mell/fenék meg hasonlók.

Esetleg keress rajta valamit, ami különleges és azt emeld ki, annak biztos örül:)

2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondd,h szép vagyok! De reggel ébredés után mondd, úgy hatásosabb.

Mondd,h imádod a hajam,és édes a mosolyom!;-)

2011. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ;)
2011. márc. 22. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem akarmi jolesne amivel kimutatja hogy fontos vagyok neki :)
2011. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

meghívhatlak...........

kifizethetem...........

elvihetlek.............

2011. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lánytól függ. Én pl. elcsépeltnek találom a "szép a szemed", stb. bókokat. Nem egoizmusból, de én is tudom, hogy nagyon jól nézek ki, (visszajelzést is kapok erről bőven, úgy hogy nem vagyok qrvás, nem öltözök úgy, nem viselkedek úgy, stb.). Ellenben ha valaki az eszemet, vagy a személyiségemet dicséri (természetesen miután elbeszélgettünk hosszabb ideig), az levesz a lábamról:) Sajnos a legtöbb férfi a külsőségekre megy, és azt hiszik, hogy mi nők rögtön széttesszük a lábunkat egy "de édes a mosolyod"-ra.


20/N

2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mentifantezsvér ***** válasza:

hát nekem pl sokat mondják hogy szép a mosolyom és minden alkalommal jólesik :)

De azért a szép a szemed bók is jólesik :)

viszont önbizalom hiányosnak sose bókolj az alakjával..az egyenesen sértő..:D inkább hogy jól áll ez a felső vagy hasonló :)

2011. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:44


Szia! akkor most hagy legyek egy "kicsit bunkó" ;). Te azt állítod hogy a férfiak a külsőre hajtanak. Ne álszenteskedj légyszíves, mert nektek nőknek is a külső számít és csak miután megállapítottátok, hogy ez hűű de jó pasi ( alkatilag, meg arcilag ) csak utána álltok egyáltalán szóba vele. :) a másik dolog meg ha már okos lánynak tartod magad akkor tudnod kéne, ha egy férfi bókol egy csajnak nem azért teszi, hogy széttegye a lábát, hanem ez egy jelzés felé, hogy szimpatikusnak találom, és szívesen megismerném őt. Legalábbis nálam így működik. :)

2011. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen a küslöségekre hajtunk, kizárólag....

A Nök meg a belsöre, ami a pénztárca belsejében van, abból futja külsöségre.

Na csókolom!

2011. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
Utcsó: Ez hülyeség...ugyanis a férfiak és a nők is a kűlsőségekre hajtanak egyaránt szóval egyik se jobb a másiknál...:D
2011. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!