Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy az összes beszélgetésünket törli? Hogyan tudnám Őt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki tetszik. Ma ideadta a telefonját, hogy nézzem meg, hogy mit írt nekem tegnap este (az enyém otthon maradt). Elolvastam az üzenetet és feltűnt, hogy minden korábbi beszélgetésünket törölte. Lehet a barátnője miatt vagy velem lehet baja? Mindenesetre nem esett túl jól, amikor megláttam, hogy azok az üzenetek, amik számomra sokat jelentenek, nála hűlt helye. Belegondoltam, hogyha esetleg együtt lennénk, akkor ki tudja hány másik lánnyal beszélgetne még ugyanígy... Hogyan tudnám elfelejteni és továbblépni rajta, ha mindennap találkozunk az irodában? Én 21 vagyok, ő 25.
2016. febr. 18. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a barátnője miatt? Van neki? Akkor nem is értem mi a kérdés?
2016. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csaja van? Akkor szerinted...? Mit akarsz egy pasitól akinek barátnője van?
2016. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább az a kérdés, hogy ő mit akarhat tőlem? Amikor megpróbálom kerülni, akkor is jön utánam. Nem én futok utána!
2016. febr. 18. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De neked fontosak az sms-eitek és nem neki. Ki fut ki után?
2016. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Behalok. Olyan természetességgel írod, hogy nem független pasival levelezgetsz, hogy az fàjdalom.

Jajj, nagyon jòl tudod, mit akar. Ès hagyjuk màr, hogy ő fut utànad. Mert hagyod. Ès akarod. Mert ha nem ìgy lenne,megmondanàd neki egyértelműen, hogy hagyjon békén, ne irkàljon, nem reagàlsz a munkàval kapcsolatos besz

élgetéseken kívül semmire!

Vajon miért törölte volna?

Baràtnős pasival kavarsz,(mert azt csinàlod) és megkérdezed, miert törli a beszélgetéseket...

2016. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Jogos kérdés :/ Így nehéz felejteni, hogy mindennap látom :(
2016. febr. 18. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszaitokat! Így elolvasva, tudom, hogy felejtenem kellene, ami nem igazán megy, ha mindennap látom. Nehéz lesz megszakítani a magánjellegű beszélgetéseket, de muszáj lesz... Pokolian fáj már a gondolat is, de nem szeretném azt se ha kihasználna... Belegondoltam a barátnő helyzetébe is, és ha esetleg velem lenne, akkor folyamatosan attól rettegnék mikor ír kinek... Nem tudnék megbízni benne és ilyen pasi nem kell! Tényleg köszönöm mindenkinek az őszinte válaszát!
2016. febr. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!