Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában azt mondják rám a nők, hogy helyes vagyok, meg jó ember, még sincs sikerem a társkeresésben?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok csinos meg jó ember lányt ismerek aki nem mozgat meg bennem semmit.
2016. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
28
2016. febr. 18. 00:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Hm, nálam pont egy általad így leírt pasi tetszik.😦 nagggyon. De lehet foglalt meg furi is
2016. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondják, hogy nem nézek ki rosszul, csak nem vagyok az esetük. Magyarra lefordítva: csúnya vagyok.
2016. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem jár azért nő, mert helyes vagy és jó ember. Semmi összefüggés nincs.


Én is jó ember vagyok, vicces, nem egy pasitól megkaptam, hogy eszméletlen nagy arc vagyok. Mégsem kellek senkinek, mert kövér vagyok. Ez van. Nem jár semmi jutalomfalat azért, mert jó ember vagy.

2016. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van abban vmi amit itt írtak,de az is lehet,hogy csak a stíluson kellene változtatni kicsit.Én is találkoztam már nem egy olyan pasival akik alapjában jól néztek ki,viszont egyáltalán nem volt semmi stílusuk (olyan szürke kisegérféle) vagy volt,de az nekem nem jött be. Mondjuk azért nem árt,ha az illető valamennyire divatosan öltözködik.De nem kell,hogy mindenbe trendi legyen,meg kell találnia hogy mi az ami előnyös számára és mi nem. Pl nem mindenkinek áll jól a most divatos pávafrizura,de még is sokan magukra eröltetik.
2016. febr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Isten ments, hogy ilyen pávagyerek legyek.

Amúgy elég sok kapcsolatom volt már, csak az utóbbi időben nem jön össze semmi.

2016. febr. 18. 08:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiégtél.
2016. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen időszakok,amikor épp senkivel nem jön össze,máskor meg nem tudsz dönteni több 'jelölt' között :) Ettől még nem vagy ronda...

Egyébként ami a külső mellett nagyon fontos,az a kisugárzás.Hiába van egy pasinak Adonisz teste,ha buta/önbizalomhiányos/vagy akár mindkettő.Pont most ábrándultam ki egy ilyen pasiból,iszonyat jól néz ki,de baromi félénk és ez nagyon érződik rajta.

20L

2016. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!