Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáltok ezreket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sajnáltok ezreket kiadni szexi fehérneműkért, kiegészítőkért (pl harisnyatartó, combfix stb)? Mennyit szántok rá? Milyen gyakran vesztek új darabokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Drága darabokat felesleges venni úgyis elszakadnak... De szerencsére megoldható ez pár ezres fillérekből is.
2016. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Harisnyatartóm nincs, comfixem sincs, nem csak az tud szexivé tenni szerintem. Havonta veszek fehérneműket pl Tezenisből, womansecretből..
2016. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
párhavonta. párezer még oké, 7ezret nem költök egy szettre.
2016. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy normális melltartót sem kapsz 1000Ft alatt. Én ritkán vásárolok fehérneműt, mert megvan az a pár hely, ahol kapok olyan méretet és minőséget, ami bevált, és ezeket használom sokáig. De anyukámmal mindig több ezret otthagyunk, ha épp az elnyűtt darabokat akarjuk lecserélni. Anyukám ráadásul harisnyával meg van lőve, mert eléggé nagy méretet hord, de sokszor megtévesztő a számozás, szóval van, ahol csak rosszul van felcimkézve, azt ugye nem próbálhatja fel a boltban, és akkor végül ha otthon derül ki, hogy kicsi, akkor nálam landol.
2016. febr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
4-5 ezret nem sajnálok egy melltartóra, többet se ha nagyon tetszik és jól áll. Bugyikra 1500-3000 között költök h&m-ben általában. Harisnya, combfix szintén ilyen 2-3 ezer maximum. De ha szebbet látok drágábbért,akkor ha van pénzem, nem sajnálom rá.
2016. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Csak tudnám, miért lettem lepontozva :D
2016. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen vettem az első baby dollomat (így hívják??). Azt hiszem mér eléggé megérettem rá, szóval nem sajnáltam rá 7 ezret. Nagyon csinos, szexi.


Az utóbbi években leárazásokkor veszegettem melltartókat kb 2 ezer ft-ért. Szóval már elég sok van. Ennek az a hátránya, hogy hozzáillő bugyi már nincs ilyenkor, hozzá passzolót vadászni meg nem mindig sikerül.


Jelenleg nem is kapok fizetést. Ha kapnék és kicsit összejönne tartalékom, akkor viszont vennék egy-két összeillő bugyit és melltartót. Ilyen esetben nem sajnálnám az árát.


Harisnyatartóm még nincs, nem is volt soha, viszont ebből is vennék ha kicsit jobban állnék.

A combfix mondjuk lehet hogy közelebb áll hozzám, mert finomabb, szexibb cucc. Ha jól tudom 2 ezer körül van. Egyszer kell megvenni, ennyiért simán jó. Ha valami nagyon szuper csinit találnék 3 ezerért, azt is megvenném, de ott már kevésbé könnyű szívvel.

25n

2016. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
én kínaiban veszem :)
2016. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

kínaiból szintén.

Egyszer beléptem, a tezeniszbe , szétnéztem és olyan ronda,egyszerű melltartókat árultak ,hogy leesett az állam. ÉS olyan 8000ft-okért.

Néha benézek,évente egyszer egy fehérnemű boltba, ami tuti,hogy az összes dolgait a kíniból szerzi be, csak nyílván a legszebbeket, és egész jó áron.

Szóval én melltartóra max.2000-et szánok, bugyira legyen az tanga,vagy francia: 400-1000Ft, vagy ha látok egy nagyon szépet akkor 1500ért esetleg megveszem, de többet nem fizetnék egy bugyiért.

Combfixet legutóbb 2000Ftért találtam és nagyon jó minőségű , egy évet biztos kibír. Mivel nem szoktam olyan sűrűn hordani. Harisnyatartó pedig eddig életemben egyszer vettem,néhány hónapja, még bírja :D


Egyébként fehérneműt legutoljára agustusban vettem:( ,szóval kezdenek elhasználódni a bugyik,vagyis a fehérek elszineződnek,elsárgulnak. Már nagyon vágyok egy kis vásárlogatásra,új fehérneműkre , de legalább 2 hónapig nem tudok eljutni oda. Kezdek emiatt elkeseredett lenni.

2016. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kínaiba beléptem múltkor, leesett az állam, hogy 3 ezer forintért, micsoda igénytelen szart árulnak, ráadásul a merevítő úgy jön ki a melltartóból, mintha kötelező volna. Bementem a Tezenisbe és 2500 Ft-ért vettem igényes, szép, jó minőségű, nem büdös tipikus kínai szart. Azóta is oda járok, és mindig 2000-ért veszek onnan melltartót.
2016. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!