Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáltok ezreket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem sajnáltok ezreket kiadni szexi fehérneműkért, kiegészítőkért (pl harisnyatartó, combfix stb)? Mennyit szántok rá? Milyen gyakran vesztek új darabokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Én soha nem adtam ki 3000 ft-nál többet egy fehérneműre, szexi hálóingre. Számomra nem ér annyit, mint amennyiért adják. Nem alszom abban, nem hordom...csak szexnél vágom magam díszbe. Amúgy számomra kényelmetlen a full csipke és műszálas selyem bugyogó...szóval nem. Nem kell.
2016. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy inkább kevesebb de jobb. Évente 2-szer veszek új melltartót, ragaszkodok egy bizonyos márkához. A bugyik 1 500 - 4 000 közt vannak, általában havonta veszek egyet-kettőt. Harisnyatartót ezelőtt 3 évvel vettem, még jó, mert nagyon ritkán veszem fel, akárcsak a fűzőm. Combfix se kell olyan sűrűn, inkább harisnyanadrág. A szexis cuccokkból rövid idő alatt meg lesz a készlet, igy nem kell soakt evnni. persze annak örülök ha a férjem meglep egy szép hálóing-köntös szettel! :-)
2016. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a tipikus nagyközönség által szexinek tartott darabokat sosem vettem magamnak, mert azok jellemzően vékony, modellalkatú nőknek állnak jól (tartós nélküli, 2 fecnyi anyag jellegű melltartók, csipkés tangabugyik, csípőfazonú alsók). Amit szoktam venni, az hol szexibb, hol nem - a lényeg az, hogy a melltartó megtartsa a nagyobb méretű, lógó melleimet és mivel hastájon van némi plusz, ott előnyös legyen (magasabb derék, nem köldökig felvágott). Az alsóim ált. nem szexik, a melltartó attól függ, hogy megfizethető áron hol találok épp olyat, ami kényelmes és jól tart is, mert abból már sikerült kifognom szépen kidolgozott csipkés példányokat is. Melltartóért max. 10e-t fizetek, de turkálóban is szoktam nézni meg outlet oldalakon, így lutri, mikor mennyi. Alsóim 1000-2500 között vannak (Lidlben, Intersparban, KIKben, kínaiban veszem őket általában).
2022. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!