Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ismerkedési szakaszban (amikor még csak baráti minden) zavar az, ha a lány/nő minden nap kapcsolatban van veletek (például rátok ír közösségi oldalon, megkérdezi, hogy hogy vagytok)?

Figyelt kérdés
Tehát ha az illető minden nap írna nektek, de nyilván nem egész nap nyaggatna. Tolerálnátok? Vagy idegesítene?
2016. febr. 18. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna.
2016. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

más ha érdeklődik és más ha zaklat!

nálam pl fontos volt, hogy érdeklődjön irántam...ha nem éreztem, hogy ő is akarja ezt a dolgot akkor felesleges lett volna az egész ismerkedés, hisz egyoldalú lett volna...


22F

2016. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ismerkedési szakaszban sem csak baráti érzelmek vannak, elvégre ezért lesz kapcsolat. Van vágy, vonzalom, kíváncsiság, meg hasonlók.

Ha csak baráti érzelmeket érzek pár találkozás után, akkor annyiban is marad, mert nem lesz belőle semmi.


Egyébként ha egyszer-kétszer rám ír, az nem zavar. De azért legyen benne annyi tartás, hogy néha kibírja, amíg én írok rá, és nem mindig ő keres.

Mondjuk ha tudja, hogy négykor végzek, és minden nap négy óra ötkor már pittyeg a telefonom, az kicsit kiábrándító. Majd hazaérek, eszek, leülök nyugodtan, és írok én.

Ilyenkor jó látni, hogy szinte rögtön válaszol. Vagyis várta, hogy keressem. :)


Azt tartom jónak, ha az érdeklődés kölcsönös, hol ő ír, hol én neki.

2016. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a barátit úgy értem, hogy nincs flörtölgetés meg egyértelműen nem baráti jelzések.
2016. febr. 20. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!